Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Dodanie nowy rzeczy

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Waginus




Liczba postów : 4
Join date : 27/05/2014

Dodanie nowy rzeczy  Empty
PisanieTemat: Dodanie nowy rzeczy    Dodanie nowy rzeczy  EmptyWto Maj 27, 2014 4:40 pm

Siemka mam taka propozycje :)Dla mnie i dla osob ktore lubia sie bic bardzo by sie przydaly Mw , gdy kazdy co sie bje to piersze co robia to szukaja schodow zeby tylko schodkowac i to wszystko jednym slowem Wkurwiajonce... Druga propozycja jest zeby zmiejszyc dodawania ilosci many i hp z Senzu gdy w tym wypadku Najlpesza postac jest Dendey ktoremu dodaja 270 many za lvl gdy inne 220 i teraz jest kwestia kto ma mniej senzu albo gdy osobe bije ponad 4 osoby lub wiecej . 3 propozycja jest Dodanie nowych questow np zabij 1000 jakis mobow part 1 drugi juz trzeba cos zrobic itp tez by zajelo troszke czasu itp. no i jeszcze gdy bys mogl powiekszyc troszke mape dodac nowe respy albo cos ,  tez chcialbym zebys zmienic Na lvl kupna domka bo jest 1250, I mam nadzieje ze server bedzie sie rozwijal itp I prosze przemysl moje propozycje ;)z gory dzia
Powrót do góry Go down
Yharo




Liczba postów : 2
Join date : 28/05/2014

Dodanie nowy rzeczy  Empty
PisanieTemat: Re: Dodanie nowy rzeczy    Dodanie nowy rzeczy  EmptySro Maj 28, 2014 6:39 pm

Siemka, Z tego co widzialem jest MW, ale nie kazda postac moze ich uzywać. Jak by zmiejszyc ilosc dodawania many i hp przez Senzu to musial by tak samo zmniejszyc dmg kazdej postaci wiec to bez sensu. Dendy owszem ma duzo many lecz ma mniej hp Smile.
Powrót do góry Go down
$wirus
Administrator
$wirus


Liczba postów : 124
Join date : 24/07/2012

Dodanie nowy rzeczy  Empty
PisanieTemat: Re: Dodanie nowy rzeczy    Dodanie nowy rzeczy  EmptySro Maj 28, 2014 6:40 pm

MW posiadaja takie profesje jak Piccolo & Dende.
Senzu bedzie dodawac ok 75-90% hp i ki.
Sa takowe taski jak i party po nich.
Mape powiekszam na bierzaco - teraz 3dni mialem zapierdziel wiec wyszlo jak wyszlo ale cos tam zrobilem.
Levele domkow sa idealnie ustawione - nikt przed rebem nie bedzie miec domku bo wygladalo by to tak:
Wbija 250+ przed rb > kupuje najlepszy domek > nie gra a domek stoi Razz

Rowniez mam nadzieje, ze serwer bedzie sie w dalszym ciagu rozwijal.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dodanie nowy rzeczy  Empty
PisanieTemat: Re: Dodanie nowy rzeczy    Dodanie nowy rzeczy  Empty

Powrót do góry Go down
 
Dodanie nowy rzeczy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowy Set bills set
» Dodanie mountów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Pomysły-
Skocz do: