Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Umilenie gry

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Protoss

Protoss


Liczba postów : 18
Join date : 28/05/2014

Umilenie gry Empty
PisanieTemat: Umilenie gry   Umilenie gry EmptySro Maj 28, 2014 7:37 pm

No hej, mam kilka propozycji, gram na serwerze od niedawna ale zdążyłem pomyśleć nad kilkoma zmianami które możnaby wprowadzić C: A więc
- Na początku wybiera się kolor aury i chyba rodzaj aury czy jej kształt, może da się zrobić nad daną ikoną jakiegoś np NPC'a z pokazaną aurą czy samą aurę ? Tak naprawdę część osób nie wiedziała co oznaczają te ikony..
- Chyba trzeba naprawić buga (jeśli tam jest) w wybieraniu koloru aury, można to sprawdzić ? Razz( Wybrałem kolor zielony - dostałem fioletowy Sad)
- Można zrobić blokadę na pusha na trainach ? Bolesne jest to że ustawiam się na trainie, wychodzę gdzieś z znajomymi - wracam i byłem wyrzucony kratkę dalej, poskillowało może 5 minut.. Prawda, można ustawić follow jednak nie każdy o tym pamięta i niestety czas zmarnowany :s


Jak wpadnę jeszcze na jakieś pomysły to napiszę Smile
Proszę o opinię graczy jak i admina na temat tych pomysłów.
Powrót do góry Go down
Waginus




Liczba postów : 4
Join date : 27/05/2014

Umilenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Umilenie gry   Umilenie gry EmptySro Maj 28, 2014 7:53 pm

Jak dla mnie 3 punkt niema sensu , i co klikniesz i masz skilowac caly dzien cala noc co to za gra? dla mnei powina byc ze mozna sie tam bic bo to jest troszke zalosne jak wszyscy tylko skiluja i nic nie robia
Powrót do góry Go down
Protoss

Protoss


Liczba postów : 18
Join date : 28/05/2014

Umilenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Umilenie gry   Umilenie gry EmptySro Maj 28, 2014 9:19 pm

ale z drugiej strony irytujące jest zacząć trening i po chwili go skończyć przez jakiegoś trolla, co Mad ?
Powrót do góry Go down
Waginus




Liczba postów : 4
Join date : 27/05/2014

Umilenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Umilenie gry   Umilenie gry EmptySro Maj 28, 2014 9:41 pm

Ziomus poto jest ta gra , to by bylo tak ze pierwsza osoba co zaczela skilowac na servie zawsze bedzie miala najlepsze skile ?? bithc please chlopie ty jestes pve czy pvp player bo ja niewiem ? to mam server pvp-e ?? bo jak by tak zrobil ze mozna by bylo skilowac 24/7 to by bylo bez sensu tu grac bo tylko bys wbil i na skila szedl -.- POmysl czlowieku
Powrót do góry Go down
Another

Another


Liczba postów : 27
Join date : 20/05/2014

Umilenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Umilenie gry   Umilenie gry EmptyCzw Maj 29, 2014 6:54 am

Myślę że Twoja wypowiedź jest bez sensu Smile
Pozdrawiam xD
Powrót do góry Go down
Protoss

Protoss


Liczba postów : 18
Join date : 28/05/2014

Umilenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Umilenie gry   Umilenie gry EmptyCzw Maj 29, 2014 4:55 pm

Waginus, ale to że Cię (chyba) nigdy nie wyloguje jak już staniesz również można zmienić, żeby nie było tego twojego ,, stawania 24/7 "
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Umilenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Umilenie gry   Umilenie gry Empty

Powrót do góry Go down
 
Umilenie gry
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Pomysły-
Skocz do: