Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 zmiana tutora I

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
marcelek




Liczba postów : 3
Join date : 25/05/2014

zmiana tutora I Empty
PisanieTemat: zmiana tutora I   zmiana tutora I EmptySob Maj 31, 2014 8:02 am

Witam was drodzy gracze jesteście za tym aby zmienił sie Tutor I.Banuje za nic,nic mu sie nie podoba,nawet nie wie jak biega bot a banuje ludzi przed komputerem,strasznie sie rządzi,nic mu nie mozna powiedzieć bo odrazu ban leci..Proszę graczy o wpiasnie swoich wypowiedzi pozdro Smile
Powrót do góry Go down
Joint Drizer




Liczba postów : 4
Join date : 29/05/2014
Age : 30
Skąd : Białystok

zmiana tutora I Empty
PisanieTemat: Re: zmiana tutora I   zmiana tutora I EmptySob Maj 31, 2014 9:54 am

Jestem 100% za !. Moim daniem ten Tutor nie wykonuje swoich obowiązków i banuje za nic dokładnie !
Powrót do góry Go down
Bardzo długi nick

Bardzo długi nick


Liczba postów : 1
Join date : 31/05/2014

zmiana tutora I Empty
PisanieTemat: Re: zmiana tutora I   zmiana tutora I EmptySob Maj 31, 2014 9:59 am

Gdyby nie spełniał swoich obowiązków, na tym serwerze by panował taki syf, że to masakra. Nie wie jak wygląda bot? To może mnie oświeć? Bo skoro Swirus mianował go Tutorem, to znaczy, że musi mieć dużą wiedzę. A co, może ma nie banować za wyzwiska, blokowanie itd? Ludzie, proszę, zacznijcie używać mózgu.
Powrót do góry Go down
marcelek




Liczba postów : 3
Join date : 25/05/2014

zmiana tutora I Empty
PisanieTemat: Re: zmiana tutora I   zmiana tutora I EmptySob Maj 31, 2014 10:08 am

człowieku weź się lecz swirus ma 16 lat ten tutek nie ma pojecia swirus wziął pierwszego lepszego swojego ziomka
Powrót do góry Go down
Stanke

Stanke


Liczba postów : 23
Join date : 10/02/2014
Age : 26
Skąd : Poznań <3

zmiana tutora I Empty
PisanieTemat: Re: zmiana tutora I   zmiana tutora I EmptySob Maj 31, 2014 11:14 am

No , jo bociłem NIBY "BOCIŁEM" a dostałem bana]

+

To jest oszust , mówił że ma film i go nie miał do teraz czekam na forum na video z mojego bocenia.


Jak najbardziej za zmianą !
Powrót do góry Go down
$wirus
Administrator
$wirus


Liczba postów : 124
Join date : 24/07/2012

zmiana tutora I Empty
PisanieTemat: Re: zmiana tutora I   zmiana tutora I EmptySob Maj 31, 2014 11:41 am

Cytat :
Gdyby nie spełniał swoich obowiązków, na tym serwerze by panował taki syf, że to masakra. Nie wie jak wygląda bot? To może mnie oświeć? Bo skoro Swirus mianował go Tutorem, to znaczy, że musi mieć dużą wiedzę. A co, może ma nie banować za wyzwiska, blokowanie itd? Ludzie, proszę, zacznijcie używać mózgu.
Jeden z niewielu inteligentynch na tym forum ;-;


Cytat :
Jestem 100% za !. Moim daniem ten Tutor nie wykonuje swoich obowiązków i banuje za nic dokładnie !
Dostales bana za bota + dostales filmik jak biegales na tym bocie wiec w czym problem? Wykonal swoj obowiazek. Smile


Cytat :
człowieku weź się lecz swirus ma 16 lat ten tutek nie ma pojecia swirus wziął pierwszego lepszego swojego ziomka
Wiek to tylko liczba wiec nie mam pojecia o co ci chodzi :)Pierwszego lepszego? Zią ja go nawet nie znam. Dostal tutora na probe bo potrzebowalem kogos na gwałt a on pasowal mi na to stanowisko najbardziej Wink[/quote]


Cytat :
No , jo bociłem NIBY "BOCIŁEM" a dostałem bana]
+
To jest oszust , mówił że ma film i go nie miał do teraz czekam na forum na video z mojego bocenia.
Jak najbardziej za zmianą !
Wszyscy z tego tematu wykazali sie nieznajomoscia regulaminu i go nagminnie lamali wiec dostali bana - jako odzew probowali odwolac tutora od stanowiska ale nieudolnie. <-- taka jest moja wersja

A co do Cb Stanke - Ma Ciebie nagranego ;)Ale co tam po nagraniu - to lepiej wszystko wyjasni.
[Only admins are allowed to see this link]

Temat uwazam za zamkniety. Moim zdaniem tutor spisuje sie celujaco + mam nadzieje, ze zostanie z nami na dluzej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





zmiana tutora I Empty
PisanieTemat: Re: zmiana tutora I   zmiana tutora I Empty

Powrót do góry Go down
 
zmiana tutora I
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [BUG] Zmiana maila.
» Zmiana czasu gubienia pz

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Pytania i Problemy-
Skocz do: