Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 [BUG] Demonic Box

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Protoss

Protoss


Liczba postów : 18
Join date : 28/05/2014

[BUG] Demonic Box Empty
PisanieTemat: [BUG] Demonic Box   [BUG] Demonic Box EmptyNie Cze 01, 2014 7:40 pm

No hej, chciałbym poinformować o bugu na temat Demonic Boxów. Tzn. nie wiem czy to bug czy to tak zamierzone, ale gdy spróbuje się ,, połączyć " demonic boxy to znika jeden. Dlatego odrazu radzę nie próbować ,, zestackować " demonic boxów gdyż jeden zostanie usunięty. ( Niestety bug odkryty własnym doświadczeniem, i tak pewnie mi go nie oddacie bo nie mam dowodów na to że go miałem, bug jest prawdopodobnie spowodowany tym że Demonic Boxy są jakby prezentami które traktowane są jako containery[np.Backpacki] no i system wrzuca tam itemy, jednak otworzyc tego się nie da bo spowoduje to zdobycie Demonic Essence. ) Mam nadzieję że napisałem to zrozumiale, mimo że to takie masło maślane ;_;
Pozdrawiam, Protoss.
(wciąż z nadzieją że jednak odzyskam tego jednego straconego boxa xD )
Powrót do góry Go down
$wirus
Administrator
$wirus


Liczba postów : 124
Join date : 24/07/2012

[BUG] Demonic Box Empty
PisanieTemat: Re: [BUG] Demonic Box   [BUG] Demonic Box EmptyPon Cze 02, 2014 7:07 am

Box zostanie oddany - podaj nick pw.
O bugu wiedzialem juz wczoraj rano ale dopiero po UpDate bedzie on poprawiony [nowy client etc].

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
 
[BUG] Demonic Box
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bug Demonic Box
» Czy demonic essence wgl z czegoś dropia ?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Bugi-
Skocz do: