Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Utrata skilli podczas smierci

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
paceros




Liczba postów : 17
Join date : 21/05/2014

Utrata skilli podczas smierci Empty
PisanieTemat: Utrata skilli podczas smierci   Utrata skilli podczas smierci EmptySro Cze 11, 2014 1:25 am

Ostatnimi czasy mnie ( i nie tylko ) denerwuje wbijanie skilli oraz ich utrata przy smierci. jezeli padne trace parenascie % str jezeli mam blessy, w tym momencie jest to ponad 3h skillowania samego str ! Utrata levela jest jak najbardziej ok, poexpie na tym 2k + lvl przez 40 minut i odrobie swoja strate.

Wg. mnie nie powinno sie tracic skillow podczas smierci, jedynie level.
Powrót do góry Go down
$wirus
Administrator
$wirus


Liczba postów : 124
Join date : 24/07/2012

Utrata skilli podczas smierci Empty
PisanieTemat: Re: Utrata skilli podczas smierci   Utrata skilli podczas smierci EmptySro Cze 11, 2014 8:11 am

A co innego moge zrobic, zeby wam zalezalo aby nie padac? Wychodzicie przed temple [wyskillowani] > bijecie lov lvl'e [tak do Ciebie to kieruje] > padacie od guardow, zeby nie miec pz // a przy stracie skilla juz tak latwo nie macie Razz
Powrót do góry Go down
Another

Another


Liczba postów : 27
Join date : 20/05/2014

Utrata skilli podczas smierci Empty
PisanieTemat: Re: Utrata skilli podczas smierci   Utrata skilli podczas smierci EmptyPią Cze 13, 2014 2:36 pm

świrus dobrze napisane :3 xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Utrata skilli podczas smierci Empty
PisanieTemat: Re: Utrata skilli podczas smierci   Utrata skilli podczas smierci Empty

Powrót do góry Go down
 
Utrata skilli podczas smierci
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Pomysły-
Skocz do: