Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Boty i walka z nimi

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Rox

Rox


Liczba postów : 24
Join date : 09/06/2014
Skąd : Konin

Boty i walka z nimi Empty
PisanieTemat: Boty i walka z nimi   Boty i walka z nimi EmptyPią Cze 13, 2014 12:51 am

Chciałbym wysłuchać twojej opinii na ten temat Świrus, bo graczy za bardzo nie mam o co pytać, ponieważ 90% wyższych lvli tutaj boci. Skoro za bota jest ban, a ostatecznie delete, to po co dajesz aż 2 szanse na poprawę, jeśli ktos boci po 1 banie to będzie też bocił po 2,3,4 i każdym następnym. Wgl mnie za 2 razem powinien być już delete, co znacznie zmniejszyłoby liczbę botow na serwie i bezkarność tych lapsów. Poza tym, jeśli dostaniesz ode mnie filmik na którym widać combo leadera albo kontra atak to sprawcy dostaną bana?

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Protoss

Protoss


Liczba postów : 18
Join date : 28/05/2014

Boty i walka z nimi Empty
PisanieTemat: Re: Boty i walka z nimi   Boty i walka z nimi EmptyPią Cze 13, 2014 11:49 am

Co do Combo leadera to jestem przeciw ( mimo że nie gram ), bo nie rozumiecie że najzwyczajniej w świecie odlicza się i wszyscy starają się równo klepnąć, wy to komentujecie krótko: ,, COMBO LEADER NOOBY HAHA BOTY "
Powrót do góry Go down
Rox

Rox


Liczba postów : 24
Join date : 09/06/2014
Skąd : Konin

Boty i walka z nimi Empty
PisanieTemat: Re: Boty i walka z nimi   Boty i walka z nimi EmptyPią Cze 13, 2014 2:11 pm

Nie protos, na combo leaderze ewidentnie zaczyna 1 osoba i reszta leci pod nia rowno w 100%, coś takiego nie uda się największym ogarom 10razy z rzędu. Oczywiscie filmik który bym świrusowi podsyłał byłby długi i wszystko wyraźnie byłoby na nim widać.
Powrót do góry Go down
Satrix




Liczba postów : 8
Join date : 08/06/2014
Age : 36
Skąd : Częstochowa

Boty i walka z nimi Empty
PisanieTemat: Re: Boty i walka z nimi   Boty i walka z nimi EmptyPią Cze 13, 2014 2:35 pm

Mam jeszcze pytanie, co mamy robić jak widzimy bota?
Powrót do góry Go down
Another

Another


Liczba postów : 27
Join date : 20/05/2014

Boty i walka z nimi Empty
PisanieTemat: Re: Boty i walka z nimi   Boty i walka z nimi EmptyPią Cze 13, 2014 2:41 pm

Nagrywać Smile
Rox sądzę że powinno być tak :
1raz-7 dni ban
2raz-14 dni ban
3raz- DELETE

Ale to jest tylko moje zdanie Smile - co o nim sądzicie ?
Powrót do góry Go down
Rox

Rox


Liczba postów : 24
Join date : 09/06/2014
Skąd : Konin

Boty i walka z nimi Empty
PisanieTemat: Re: Boty i walka z nimi   Boty i walka z nimi EmptyPią Cze 13, 2014 2:46 pm

Ja nie rozumiem po co dawać delete za 3 razem. Po cholere? Ktoś kto dostanie raz bana ma świadomość, że następnym razem ma DELETE, a tak to sobie dalej boci aż do 2 bana. Bez sensu. 1raz-14 dni. 2raz - DELETE. I Świrus odezwij się, co z tymi botami (skryptami) na wary.
Powrót do góry Go down
Another

Another


Liczba postów : 27
Join date : 20/05/2014

Boty i walka z nimi Empty
PisanieTemat: Re: Boty i walka z nimi   Boty i walka z nimi EmptyPią Cze 13, 2014 2:49 pm

Swirusa nie ma w domu xD
A co do combo-leadera to jest żałosne (POZDRAWIAM PEWNE OSOBY) .
Tak samo re-attack xD
Za to powinien być ban na 1 dzień Mad

W sumie masz racje co do bana za bota,ale my tu możemy tylko popisać i zaproponować bo i tak Swirus zadecyduje co z tym zrobić Smile
Powrót do góry Go down
Rox

Rox


Liczba postów : 24
Join date : 09/06/2014
Skąd : Konin

Boty i walka z nimi Empty
PisanieTemat: Re: Boty i walka z nimi   Boty i walka z nimi EmptyPią Cze 13, 2014 3:01 pm

Z tego co widze Świrus jest otwarty, a poza tym to my budujemy ten serwer i to tak naprawdę my (mówię tu o wszystkich graczach tego serwera) decydujemy co i jak. I nie rozumiem sensu twojej wypowiedzi o combo leaderze. Każdy bot jest żałosny, bo każdy człowiek, który jest na tyle beznadziejny, że nie potrafi zrobić coś samemu, a ponadto czerpie przyjemność z czegoś co zrobi dla niego program jest dla mnie idiotą. Jeszcze będzie się chwalił, że wygrał, albo ma większy lvl. Gówno, on nie ma nic. To program jest lepszy ode mnie i nie ma co się z tym kłócić, bo program jest idealny i jest lepszy od każdego, ale nie on.
Powrót do góry Go down
$wirus
Administrator
$wirus


Liczba postów : 124
Join date : 24/07/2012

Boty i walka z nimi Empty
PisanieTemat: Re: Boty i walka z nimi   Boty i walka z nimi EmptyPią Cze 13, 2014 6:33 pm

Za bota zostana bany 1-7dni/2-31dni/3-delete
Combo Leader/ReAttack/itp. itd. - jak na filmiku bedzie to ewidentnie widac no to oczywiscie ban za bota ;P
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Boty i walka z nimi Empty
PisanieTemat: Re: Boty i walka z nimi   Boty i walka z nimi Empty

Powrót do góry Go down
 
Boty i walka z nimi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Pytania/Ankiety-
Skocz do: