Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Tampon - czy to fair !?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Moorfox




Liczba postów : 1
Join date : 13/06/2014

Tampon - czy to fair !? Empty
PisanieTemat: Tampon - czy to fair !?   Tampon - czy to fair !? EmptySob Cze 14, 2014 12:17 pm

Tapion jest jedyną postacią, która lącznie per level nie dostaje łącznie 400 hp i ki a 380:
[Only admins are allowed to see this link]
Chyba to nie jest to zgodne z początkowym zamysłem administratora, gdyż jest to nowa postać, może o tym zapomniał. Warto to naprawić, aby było fair i każdy miał równą "wytrzymałość" na polu walki. Zważając na to, że jego cooldown mafube został zwiększony z 5sec na 15sec to chyba byłoby teraz pożądane.

Jeśli trzeba to podajcie mi format pliku gracza, a sam napisze program naprawiający to(no i wzór pewnie, żeby dodać do ki 20*RebornLevel+20*Level ?).
Powrót do góry Go down
Another

Another


Liczba postów : 27
Join date : 20/05/2014

Tampon - czy to fair !? Empty
PisanieTemat: Re: Tampon - czy to fair !?   Tampon - czy to fair !? EmptySob Cze 14, 2014 2:47 pm

Nie liczą się tylko przyrosty HP i MP jest jeszcze def Smile
Nie wiem jak ile on ma defa ale skora ma takie przyrosty to chyba ma więcej def'a Smile
Powrót do góry Go down
$wirus
Administrator
$wirus


Liczba postów : 124
Join date : 24/07/2012

Tampon - czy to fair !? Empty
PisanieTemat: Re: Tampon - czy to fair !?   Tampon - czy to fair !? EmptySob Cze 14, 2014 2:58 pm

@UP
Dokładnie, pragnę zauważyć, że Tapion ma mniejsze DMG z KI ale za to wiecej sie leczy [mega power up] i ma wiekszy dmg z lapy a dodatkowo otrzymuje na PQ 0,15% mniejsze dmg z ki / SPQ 0,25% / LPQ 0,35% / VPS 0,45%. No i warto zauwazyc to, ze Tapion jako jedyna postac ma Parala.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tampon - czy to fair !? Empty
PisanieTemat: Re: Tampon - czy to fair !?   Tampon - czy to fair !? Empty

Powrót do góry Go down
 
Tampon - czy to fair !?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Pomysły-
Skocz do: