Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Sms Shop Unban + Boty

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
paceros




Liczba postów : 17
Join date : 21/05/2014

Sms Shop Unban + Boty Empty
PisanieTemat: Sms Shop Unban + Boty   Sms Shop Unban + Boty EmptyPon Cze 16, 2014 9:33 pm

Krew mnie zalewa kiedy widze jak ludzie boca w chuj czasu a pozniej kupuja UB. Skoluja sobie sms za 11 zl z innego ots jak jest event z pkt i moga prawie 3 razy kupic sobie UB. Boca przez jebane pare dni, wbijaja w chuj hajsu przez co ceny itemow skacza na leb na szyje, po czym po paru dniach bocenia i wbiciu h lvl kupuja sobie poprostu UB.... W ciagu jednej nocki idzie nazbierac tyle screwsow golda itp z machin ze to jest mala bania. Przyklad? Shadowil.
Lepek na bocie szybko wbil sie na topke, dzisiaj otrzymal drugiego bana i co? Wyruchal polowe serwera tylko dlatego ze wyslal sobie sms. 10 pkt to stanowczo za malo, bo dla wiekszosci ludzi to jest tyle co nic. Wbic na serwa innego podczas eventu z pkt, zalatwic 1-2 sms i topka wita. Tak samo Yukki i wiele wiele innych h lvl graczy ( praktycznie 70 % topki. ).

Rozumiem ze serwer zarabia na UB i wgl ale juz bez przesady, totalne pizdy ktore bez re czy skryptow na podsypywanie lub expienia na cavebocie powinno sie gnebic, wysmiewac a nastepnie banowac. Koszt UB powinien byc 2-3 razy wiekszy oraz z ogarniczeniem czasowym ( ban na tydzien ) lub 1 raz na konto.  W dodatku nie powinno sie banowac tylko za cavebota. Wszelkiego rodzaju skrypty na podsypywanie, anty parala i odsypywanie ktore sa widoczne na demku lub przylapane przez admina powinny byc normalnie banowe jak za cavebota. Tak samo z chamskim re czy dashem . Zgodzi sie ze mna 99% osob ktora stawia na czysta rozgrywke bez botow i innego scierwa.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Rox

Rox


Liczba postów : 24
Join date : 09/06/2014
Skąd : Konin

Sms Shop Unban + Boty Empty
PisanieTemat: Re: Sms Shop Unban + Boty   Sms Shop Unban + Boty EmptyPon Cze 16, 2014 10:14 pm

Pozostawie to bez komentarza, ponieważ zgadzam się w 100% z pacerosem. Tylko, że ja jestem radykalniejszy i w życiu nie dałbym żadnym lapsom na bocie UB, ale polityka finansowa to zawsze delikatna sprawa i akurat tutaj prawdopodobnie nie jestem w stanie zdziałać zbyt wiele...

Tak czy siak apeluje, że jeśli pozwolicie na taki perfidny rozwój botów, to wszystko poza UB będzie niedługo nic nie warte, więc i tak wyjdziecie na minusie Smile A ludzie tacy jak ja, którzy są w stanie bez problemu obsługiwać boty wszelkiej maści, a nigdy by się do tego nie zniżyli szybko odejdą, albo zaczną bocić.
Powrót do góry Go down
paceros




Liczba postów : 17
Join date : 21/05/2014

Sms Shop Unban + Boty Empty
PisanieTemat: Re: Sms Shop Unban + Boty   Sms Shop Unban + Boty EmptyPon Cze 16, 2014 10:27 pm

Przez to ze ludzie boca wszystko tanieje. Lepek po paru h na rocco i gunso mial ponad 20 rocco heartow i razem wyciagnal ponad 3k golda. To psuje cala gospodarke w grze gdyz ceny leca w dol. On se sprzeda te hearty po 10g, przez co wszyscy inni beda musieli obnizyc ceny itp.
Powrót do góry Go down
Sandox




Liczba postów : 2
Join date : 10/06/2014

Sms Shop Unban + Boty Empty
PisanieTemat: Re: Sms Shop Unban + Boty   Sms Shop Unban + Boty EmptyWto Cze 17, 2014 12:07 am

Zgadzam się z tobą w 100%, sam nie gram na bocie i wkurwia mnie kiedy ktoś to robi, co prawda męczę się i momentami wpieniam zadupcając te pare h dziennie na manualu, czy zarywając nocki bo w dzień nie idzie tak efektywnie poexpić, w chwili gdy taki frajer odpali sobie programik i ma wyjebane, a potem tylko lata z kolegami i siepie wszystko co stanie mu na drodze, bo przecież bot już go wyexpił a inni nie mają do tego prawa. Jestem z tych, którzy dążą do celu dzięki ciężkiej pracy ucząc się samodyscypliny i wytrwałości, wszelkie formy ułatwiające grę w TAK prostej grze są moim zdaniem oznaką słabości. Nałożyć sroższe sankcje na skurwysynów niech poczują ból w łapach i płacie czołowym.
Powrót do góry Go down
Protoss

Protoss


Liczba postów : 18
Join date : 28/05/2014

Sms Shop Unban + Boty Empty
PisanieTemat: Re: Sms Shop Unban + Boty   Sms Shop Unban + Boty EmptyWto Cze 17, 2014 4:40 pm

Lol, ile nienawisci i zlosci XD W sumie popieram pacerosa, cena powinna byc wyzsza.. CHYBA ZE:
Zrobic jakos jakkolwiek TAK, aby punkty zakupione podczas eventu NIE MOGLY zostac uzyte na UB, co sprawiloby ze cena zawsze jest ta sama i musza jednak poswiecic jeszcze wiecej hajsu na bota ( Co pewnie zmniejszyloby choc troche liczbe botów ).
Pozdrawiam

( Sorki za nie uzywanie znaków normalnych ale tylko ó mi teraz dziala XD áßðøáóáßæ¶ )
Powrót do góry Go down
paceros




Liczba postów : 17
Join date : 21/05/2014

Sms Shop Unban + Boty Empty
PisanieTemat: Re: Sms Shop Unban + Boty   Sms Shop Unban + Boty EmptyWto Cze 17, 2014 5:13 pm

Nic by nie zmniejszylo, po pograniu miesiac na innym serwerze i jezeli ogarnaisz jestes z palcem w dupie zalatwic se sms na paredziesiat zl. Poza tym nie raz ludzie z teamow na innych ots siedzieli na chatach np. na onecie i zbierali sms od napalencow. Poza tym przelewem jest podobnie, odmowisz sobie dwoch piwek i masz juz na UB. Wprowadzic wieksza cene oraz ograniczenie do ilosci kupionych UB lub czasowo np. max ban na tydzien, za drugim razem jak dostaniesz bana na 30 dni to chuj nie ma kupowania UB.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sms Shop Unban + Boty Empty
PisanieTemat: Re: Sms Shop Unban + Boty   Sms Shop Unban + Boty Empty

Powrót do góry Go down
 
Sms Shop Unban + Boty
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Unban na ip :D
» unban na ip proszę :)
» BAN ? za co ? GROmo UNBAN
» UNBAN GROMO !
» Problem sms shop!!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Pytania i Problemy-
Skocz do: