Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Dostawanie lvli na warach

Go down 
+8
Stanke
Seraventiis
Brazzers
terrormaster
Dett
Kitikonti
mruczus1111
Rox
12 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Rox

Rox


Liczba postów : 24
Join date : 09/06/2014
Skąd : Konin

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptyCzw Cze 19, 2014 12:45 pm

Świrus, ten serwer jest ewidentnie stworzony do warów, a po 1800lvlu prawie nie da sie wbic lvla na warze, jedynie mozna go stracić. Proszę cię abyś stworzył ankietę dotyczącą zwiększenia po 1 wbijanego lvla, aby na 1800 za 1850 dostawalo sie 5lvli+ nie 1. Po 2, abyś zwiększył przekrój lvli. Mówie o tym, żeby np na 1800 można było wbijać lvle na typach do 100lvli mniejszych od twojego, albo chociaż 50. Bo na 1870 jak zabijam 1850 dostaje 1lvl albo wcale.

Powrót do góry Go down
mruczus1111




Liczba postów : 18
Join date : 28/05/2014

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptyCzw Cze 19, 2014 12:47 pm

Jestem ZA !
Powrót do góry Go down
Kitikonti




Liczba postów : 1
Join date : 19/06/2014

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptyCzw Cze 19, 2014 1:05 pm

Popieram !
Powrót do góry Go down
Dett




Liczba postów : 6
Join date : 21/06/2014

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptySob Cze 21, 2014 10:17 am

Zgadza się, to jest naprawdę skopane.
Gra się kończy na max. 2000 lvlu, dalej juz nie ma sensu, polotu ani finezji, jest po prostu koniec gry.
Tak chyba nie powinno być, niech nasza głowa serwera coś wymyśli, naprawdę  What a Face 
Powrót do góry Go down
mruczus1111




Liczba postów : 18
Join date : 28/05/2014

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptySob Cze 21, 2014 10:26 pm

Proponuje tez zmniejszyc stracone skile podczas smierci gdyz jest to irytujace, skilujac pare godzin mozna to stracic w doslownie chwile jest to glowny problem jezeli chodzi o moja opinie. A jezeli mialbym sie rozpisywac na temat aktualnego enfo za zabicie gracza jest to sprawa ktora powinna byc zbalansowana. Nie powinno byc takiej sytuacji gdzie na warze osoba ktora posiada 2000 poziom nic nie dostaje nawet za gracza na poziomie 1700. Roznica w statystykach hp/ki/ jest ledwo dostrzegalna ale ten 2k lev nic za niego nie dostanie chyba ze ewentualnie 1 lev a za to druga strona czyli 1700 jest zadowolona minimum 20 poziomami za zabicie 2000 level'a.   Prosilbym swirusa zeby mocno sie nad tym zastanowil i mam nadzieje ze podejmie sluszna decyzje Smile
Powrót do góry Go down
terrormaster




Liczba postów : 3
Join date : 19/06/2014

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptyNie Cze 22, 2014 7:57 am

Masz moje poparcie
Powrót do góry Go down
Brazzers

Brazzers


Liczba postów : 37
Join date : 04/06/2014
Age : 26
Skąd : Białystok

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptyNie Cze 22, 2014 9:34 am

Like a Star @ heaven  Popieram  Like a Star @ heaven
Powrót do góry Go down
mruczus1111




Liczba postów : 18
Join date : 28/05/2014

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptyPon Cze 23, 2014 7:14 am

Czekamy na odpowiedz Administratora !!!
Powrót do góry Go down
Seraventiis

Seraventiis


Liczba postów : 62
Join date : 19/06/2014

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptyPon Cze 23, 2014 11:02 am

Nie, naprawdę bezsensu, sam lubie sporo poskillować i w sumie? Niefajnie by było gdybym nie mógł tego stracić, po prostu. Nie bądźcie takimi causalami, głupi pomysł.
Powrót do góry Go down
Stanke

Stanke


Liczba postów : 23
Join date : 10/02/2014
Age : 26
Skąd : Poznań <3

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptyPon Cze 23, 2014 11:19 am

Moim zdaniem to jest bardzo dobry pomysł na 1,700 lvlu już zaczynam, pomału odczuwać .


Ostatnio zmieniony przez Stanke dnia Sro Cze 25, 2014 12:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
mruczus1111




Liczba postów : 18
Join date : 28/05/2014

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptyPon Cze 23, 2014 12:11 pm

Nie rozumiesz, ten serwer jest stworzony zeby sie warowac poniewaz system warowania jest wedlug mnie wprost zajebisty ze tak sie wyraze. A na warach sie ginie i to czesto.
Osoba ktora ma np. 65 strenght/sword + musi go wbic z 10H+ a wystarczy ze padniesz 3/4 razy i juz po skilu, a zeby pasc wystarczy nie wiele.
Jezeli chcesz dokladnie wiedziec o co nam chodzi wbij 2000 poziom + idz na wara i sie wyexp do 2100 zycze powodzenia  Rolling Eyes 
Powrót do góry Go down
Seraventiis

Seraventiis


Liczba postów : 62
Join date : 19/06/2014

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptyPon Cze 23, 2014 1:10 pm

Będziemy się warować niedługo, o to się nie martw, dokładnie wiem jak to działa i dalej sądzę, że powinno zostać jak jest. Ten 65 strenght/sword jakoś wyjątkowo na warze Ci się nie przyda, więc jak boli dupa po stracie, to po prostu nie skilluj tyle, na każdym otsie/real tibii tak to wygląda - duży skill, duże ryzyko, proste i logiczne.  Surprised

@Edit:
Zresztą podany przez Ciebie przykład to 10% graczy? Naprawdę, nie wszyscy mają 2k lvle, zajebiste skille i się warują, prosisz o zmianę perfidnie pod siebie/Twój team.
Powrót do góry Go down
Rox

Rox


Liczba postów : 24
Join date : 09/06/2014
Skąd : Konin

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptyPon Cze 23, 2014 7:40 pm

Panowie, temat dotyczy lvli, nie skilli. O skilach mozecie zalozyc osobny.

Pozdrawiam i licze na jakas aktywnosc administracji, bo troche juz czekam.
Powrót do góry Go down
mruczus1111




Liczba postów : 18
Join date : 28/05/2014

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptyPon Cze 23, 2014 8:50 pm

Nie,nie patrze tylko pod siebie....
Chce zeby zapanowal balans na niskich jak i na wysokich poziomach zle mnie zrozumiales.
A skoro mowisz ze tylko 10% to juz wiem dlaczego tego nikt nie chce, bo nie wiedza jak to jest sie warowac na 2k Smile
Powrót do góry Go down
Seraventiis

Seraventiis


Liczba postów : 62
Join date : 19/06/2014

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptyPon Cze 23, 2014 10:43 pm

Ja wiem jak to jest się warować w RL Tibii na 200 lvlach - serio, myślę, że nie tylko mnie do tego typu gier przyciąga właśnie trudność, na tle causalowych nowości, ma to swoją, swego rodzaju magię - i tak powoli staje się to coraz mniej bolące, nie psujmy tego do końca, bez przesady. I tak imo za mało levela spada XDD
Powrót do góry Go down
Brazzers

Brazzers


Liczba postów : 37
Join date : 04/06/2014
Age : 26
Skąd : Białystok

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptyWto Cze 24, 2014 9:40 am

"I tak imo za mało levela spada XDD"  Razz Razz Razz Za mało spada? Spróbuj wbić ten 1,8k i paść to z blessami spadnie ci około 9lvli a bez 17lvli co na warach jest kompletnie nie opłacalne bo i tak nic nie zyskasz. (musiałbyś zabić przynajmniej 3 osoby z równym lvl aby to nadrobić)
Powrót do góry Go down
Seraventiis

Seraventiis


Liczba postów : 62
Join date : 19/06/2014

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptyWto Cze 24, 2014 12:12 pm

Nieopłacalne*

Mam 1,7k w tym momencie i dobrze wiem jak to będzie wyglądało, dalej podtrzymuje moje zdanie.
Powrót do góry Go down
Rox

Rox


Liczba postów : 24
Join date : 09/06/2014
Skąd : Konin

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptySro Cze 25, 2014 11:59 am

Seraventiis...

Ten serwer już mnie znudził brakiem aktywności ze strony administracji na pomysły/zmiany/błędy etc. więc zasadniczo i tak mam w pompce to co będzie tu się działo, ale nie zauważyłeś, że to nie jest serwer, który polega na tym co RL tibia? Tylko wręcz przeciwnie? Tutaj nie masz przez tydzien expic i nabijac skile abyś przez 1h mógł się powarować i wyjść na 0. A na 1,7k nadal dostajesz mnóstwo lvla za ludzi. Tak jak pisałem (tydzień temu, więc ludzie mogli powbijać większe lvle) od 1850+ lvle dostałem tylko za Tonnego, a warowałem się ze wszystkimi non stop...

Pozdrawiam i życzę miłego "rozwoju" serwera administracji, która ma forum głęboko pod siedzeniem Wink
Powrót do góry Go down
Seraventiis

Seraventiis


Liczba postów : 62
Join date : 19/06/2014

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptySro Cze 25, 2014 1:43 pm

Rozsądnie przedstawiłeś swój punkt widzenia i spoko - ja po prostu uważam, że skille na warze nie mają znaczenia, jeśli chcesz się warować to nie skilluj tyle - lvla spada naprawdę mało, więc chociaż niech to trochę boli, tyle ode mnie w sumie, ktoś wyżej przecież i tak zadecyduje.

Co do dostawania lvli, fakt, powinni to trochę poprawić, to nawet nie jest enfo xD
Powrót do góry Go down
Dett




Liczba postów : 6
Join date : 21/06/2014

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptyPią Cze 27, 2014 10:21 am

Totalnie nie ogarniam, jaki sens ma spadanie SKILLI na takim serwerze, na którym głównie gra się dla fajnych warów, nie potrafie tego ogarnąć, to tak idiotyczny pomysł no że no nie mogę =)
Niestety, administracja ma nas w chu** i nic się nie zmieni tak jak od kilku tygodni.
Powrót do góry Go down
Tonnyy




Liczba postów : 4
Join date : 06/02/2014

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptyPią Cze 27, 2014 2:10 pm

i git ~~~
Powrót do góry Go down
$wirus
Administrator
$wirus


Liczba postów : 124
Join date : 24/07/2012

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptyPią Cze 27, 2014 6:42 pm

Aktualnie w "siedzeniu" mam to forum bo juz prawie skonczone forum z wbudowanym portalem i mam aktualnie malo czasu Wink
Powrót do góry Go down
Rox

Rox


Liczba postów : 24
Join date : 09/06/2014
Skąd : Konin

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptyPon Cze 30, 2014 11:31 pm

@odświeżam

Świrus, a co z całym tematem?
Chyba każdy jest za, może zrobisz coś z tym dostawaniem expa?
Powrót do góry Go down
Stanke

Stanke


Liczba postów : 23
Join date : 10/02/2014
Age : 26
Skąd : Poznań <3

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptySro Lip 02, 2014 3:02 am

Jestem w uuuj za !. na 1,8k zabiliśmy "Shadowil" prawie 2,3k lvl . Lejąc go 3 min dostałem 2 lvle xD? na 1,8k za 2,3k . To jakieś 20 powinno być a ni 2
Powrót do góry Go down
Brazzers

Brazzers


Liczba postów : 37
Join date : 04/06/2014
Age : 26
Skąd : Białystok

Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach EmptySro Lip 02, 2014 6:44 pm

zalezy w ilu go biliscie jakbys go solo ubil bys dostal z 50-100 lvli (bez ingerencji mobow i graczy)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dostawanie lvli na warach Empty
PisanieTemat: Re: Dostawanie lvli na warach   Dostawanie lvli na warach Empty

Powrót do góry Go down
 
Dostawanie lvli na warach
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Bicie lov lvli

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Pytania/Ankiety-
Skocz do: