Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Automatyczne łączenie golda i senzu. !

Go down 
+2
Seraventiis
Francuz199
6 posters
AutorWiadomość
Francuz199




Liczba postów : 3
Join date : 30/06/2014

Automatyczne łączenie golda i senzu. ! Empty
PisanieTemat: Automatyczne łączenie golda i senzu. !   Automatyczne łączenie golda i senzu. ! EmptyPon Cze 30, 2014 7:59 pm

[left][b]Witam chciałbym zaproponować prosty pomysł na to żeby automatycznie się łączyło senzu i gold. A dokładniej np. jak się wrzuci gold do BP to automatycznie dochodzi do tego golda co już mamy. Mam nadzieję, że mój pomysł jest ciekawy ... Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry Go down
Seraventiis

Seraventiis


Liczba postów : 62
Join date : 19/06/2014

Automatyczne łączenie golda i senzu. ! Empty
PisanieTemat: Re: Automatyczne łączenie golda i senzu. !   Automatyczne łączenie golda i senzu. ! EmptyPon Cze 30, 2014 8:06 pm

Całkiem wygodne to jest i jak wbiłem na serva to na początku nie mogłem się przyzwyczaić do braku tego, więc za.
Powrót do góry Go down
Francuz199




Liczba postów : 3
Join date : 30/06/2014

Automatyczne łączenie golda i senzu. ! Empty
PisanieTemat: Re: Automatyczne łączenie golda i senzu. !   Automatyczne łączenie golda i senzu. ! EmptyWto Lip 01, 2014 11:50 am

Very Happy
Powrót do góry Go down
Zjarany

Zjarany


Liczba postów : 28
Join date : 22/06/2014
Age : 26

Automatyczne łączenie golda i senzu. ! Empty
PisanieTemat: Re: Automatyczne łączenie golda i senzu. !   Automatyczne łączenie golda i senzu. ! EmptyWto Lip 01, 2014 6:08 pm

heh Seraventiis miałem ten sam problem ale jakoś już mi to nie przeszkadza. Też jestem za Wink
Powrót do góry Go down
Kakarotto




Liczba postów : 14
Join date : 10/06/2014

Automatyczne łączenie golda i senzu. ! Empty
PisanieTemat: Re: Automatyczne łączenie golda i senzu. !   Automatyczne łączenie golda i senzu. ! EmptyCzw Lip 03, 2014 9:14 am

Jestem za pomysłem , bardzo sie przyda łączenie senzu i golda
Powrót do góry Go down
Dett




Liczba postów : 6
Join date : 21/06/2014

Automatyczne łączenie golda i senzu. ! Empty
PisanieTemat: Re: Automatyczne łączenie golda i senzu. !   Automatyczne łączenie golda i senzu. ! EmptyCzw Lip 03, 2014 5:19 pm

Przydatne by to było, na tak Smile
Powrót do góry Go down
$wirus
Administrator
$wirus


Liczba postów : 124
Join date : 24/07/2012

Automatyczne łączenie golda i senzu. ! Empty
PisanieTemat: Re: Automatyczne łączenie golda i senzu. !   Automatyczne łączenie golda i senzu. ! EmptyCzw Lip 03, 2014 6:15 pm

Sie doda.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Automatyczne łączenie golda i senzu. ! Empty
PisanieTemat: Re: Automatyczne łączenie golda i senzu. !   Automatyczne łączenie golda i senzu. ! Empty

Powrót do góry Go down
 
Automatyczne łączenie golda i senzu. !
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gdzie najlepiej lotać Golda lub Senzu?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Pomysły-
Skocz do: