Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Handel,targ,allegro

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Goodsensii




Liczba postów : 5
Join date : 29/06/2014

Handel,targ,allegro Empty
PisanieTemat: Handel,targ,allegro   Handel,targ,allegro EmptyWto Lip 01, 2014 1:03 pm

Siema chciałbym zaproponować jeden pomysł Wink
No wiec myślę że łatwiej by się kupowało jakieś glovy i tym podobne jakby był "targ/allegro" np idzie się do "targu" zrobiłoby się jakieś pomieszczenie i tak zrobić jednego npc gdzie by się wystawiało przedmioty i np jakieś skrzynki po bokach w których byłyby te aukcje pokazywane.
Nwm czy by się dało zrobić np cenę  wywoławczą kup teraz itd, żeby dałoby się licytować daje tylko pomysł Wink
No więc to tak by wyglądało Pozdrawiam Wink
Powrót do góry Go down
Seraventiis

Seraventiis


Liczba postów : 62
Join date : 19/06/2014

Handel,targ,allegro Empty
PisanieTemat: Re: Handel,targ,allegro   Handel,targ,allegro EmptyWto Lip 01, 2014 3:43 pm

Nie, wielkie nie, w wielu grach i tych na silniku Tibii i pozostałych jest takie rozwiązanie i w tych pierwszych to się naprawdę nie sprawdza - mało osób z tego korzysta, a oprócz - szukanie oferty na trade, potem negocjacja, a na końcu, jeśli uda się dogadać dwóm stronom, spotkanie i trade - to jest po prostu cholernie fajne, a targ to psuje.
Powrót do góry Go down
Francuz199




Liczba postów : 3
Join date : 30/06/2014

Handel,targ,allegro Empty
PisanieTemat: Re: Handel,targ,allegro   Handel,targ,allegro EmptySro Lip 02, 2014 5:12 pm

Pomysł głupi, ja jestem za nie.
Powrót do góry Go down
Cinol345




Liczba postów : 5
Join date : 01/07/2014

Handel,targ,allegro Empty
PisanieTemat: Re: Handel,targ,allegro   Handel,targ,allegro EmptyNie Lip 06, 2014 11:57 am

Nie bardzo mi się to podoba (Nie)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Handel,targ,allegro Empty
PisanieTemat: Re: Handel,targ,allegro   Handel,targ,allegro Empty

Powrót do góry Go down
 
Handel,targ,allegro
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
»  HANDEL HANDEL HANDEL

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Pomysły-
Skocz do: