Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 The Baras - używanie buga, lub faworyzacja przez gmów.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Seraventiis

Seraventiis


Liczba postów : 62
Join date : 19/06/2014

The Baras - używanie buga, lub faworyzacja przez gmów. Empty
PisanieTemat: The Baras - używanie buga, lub faworyzacja przez gmów.   The Baras - używanie buga, lub faworyzacja przez gmów. EmptyCzw Lip 03, 2014 2:16 pm

Nie ma tutaj żadnego działu typu skargi (sprytne w sumie), więc ten chyba będzie najodpowiedniejszy.

The Baras musi używać jakiegoś buga, ewentualnie ktoś z administracji daje mu levele (nie chcę pochopnie oskarżać, no ale...). Gość nie jest biernym graczem, wychodzi na wary itd. od 3-4 dni dość regularnie pada i obserwowaliśmy jego lvl, dzisiaj o 14:13 zabiliśmy go na 1749 lvlu, 36 minut później miał 1981 - to jest najzwyczajniej niemożliwe do wexpienia, nie były też to levele z pvp enfo, gdyż oprócz 1,5k lvla nie zabił tego dnia nikogo. (Sam expiłem na tych lvlu kupując exp soile, na tapion island, wbicie 250 lvli w 30 min jest po protu niemożliwe)

Oprócz tego, ma on w tym momencie 167 attack speed, wiele osób długo to skillowało i obserwowało highscore, z dnia na dzien pojawił się w top 1 (Gdzie 1 kill as wchodzi na takim po ziomie w 7+h), to też jest technicznie niemożliwe.

Screeny na dowód:

oi61.tinypic.com/2v93xq0.jpg
[Only admins are allowed to see this image]
Na stronce, przynajmniej u mnie, pisze 2h w tył, więc mimo, że piszę, że zabiliśmy go o 12:13, to była to, jak wcześniej wspominałem 14:13 - 30 min potem ma 250 lvli więcej.
Gdyby ktoś miał przez te godziny wątpliwości, fortunnie padł na tym 1981 znowu
oi61.tinypic.com/6h0qpc.jpgp
[Only admins are allowed to see this image]
Bardzo fajne porównanie tutaj wyszło Smile Screen wycięty, żeby nie rozciągać tematu za bardzo, gdyby komuś zależało, mogę wrzucić cały - ale każdy przecież może sobie to zweryfikować na stronce, nie jest to żaden fake.

oi57.tinypic.com/1jvors.jpg
[Only admins are allowed to see this image] - tutaj jeszcze jego fragi z tego dnia, lvl nie wpadł dzięki pvp na pewno.

Proszę o zainteresowanie się tym, bo to chyba kpiny jakieś.

Ps. Dla użytkowników macie linki do zdjęć, inaczej cenzura jest :/
Powrót do góry Go down
Dett




Liczba postów : 6
Join date : 21/06/2014

The Baras - używanie buga, lub faworyzacja przez gmów. Empty
PisanieTemat: Re: The Baras - używanie buga, lub faworyzacja przez gmów.   The Baras - używanie buga, lub faworyzacja przez gmów. EmptyCzw Lip 03, 2014 5:15 pm

Niestety, ale możesz być pewien że jest on faworyzowany.
Akurat dnia którego wyskoczył z 166 asem, dzień wcześniej patrzyłem na topkę i nikt nie plausował się na miejscu wyższym niż Pucio henzap ktory miał duży AS.
Nagle drugiego dnia The baras wyskoczył ze znacznie większym AS'em niż on - tak więc tutaj jest pewne że dostał skille. Na szczęscie The baras jest lamusem i ma totalny nieogar w łapie, więc dużo na warach nie robi, no ale szkoda że takiego nooba ktoś faworyzuje.
Faworyzacja ewidentna, powinien dostać delete, bo to jakaś kpina.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Seraventiis

Seraventiis


Liczba postów : 62
Join date : 19/06/2014

The Baras - używanie buga, lub faworyzacja przez gmów. Empty
PisanieTemat: Re: The Baras - używanie buga, lub faworyzacja przez gmów.   The Baras - używanie buga, lub faworyzacja przez gmów. EmptyCzw Lip 03, 2014 6:00 pm

Bardzo się cieszę, ale możesz się wypowiedzieć na ten temat?
Powrót do góry Go down
Arkam
Administrator



Liczba postów : 4
Join date : 21/06/2014

The Baras - używanie buga, lub faworyzacja przez gmów. Empty
PisanieTemat: Re: The Baras - używanie buga, lub faworyzacja przez gmów.   The Baras - używanie buga, lub faworyzacja przez gmów. EmptyCzw Lip 03, 2014 6:00 pm

Wina ostatnich błędów i crashy, sprawdzimy to.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The Baras - używanie buga, lub faworyzacja przez gmów. Empty
PisanieTemat: Re: The Baras - używanie buga, lub faworyzacja przez gmów.   The Baras - używanie buga, lub faworyzacja przez gmów. Empty

Powrót do góry Go down
 
The Baras - używanie buga, lub faworyzacja przez gmów.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nooby Używaja Buga ["DESKI"]
» UZYWANIE BUGA CIAG DALSZY :)
» The Baras CD :)
» Znalazlem buga
» Wykorzystywanie buga

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Bugi-
Skocz do: