Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ...

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Kappy




Liczba postów : 5
Join date : 06/07/2014

BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ... Empty
PisanieTemat: BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ...   BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ... EmptyPon Lip 07, 2014 7:23 am

Arkam
Administrator
PisanieTemat: Re: Dostałem Bana Yesterday at 10:50 pm Odpowiedz z cytatem
Obok temple było pełno Ciał, kilka osób dostało delete za deski m.in ty. Skoro pisał że sie podkłada to trzeba było go nie bić ale widocznie potrzeba lvl była silniejsza.

Jeśli ty mi piszesz ze mogłem go nie bic, jeśli pisze że sie podkładał to co miałem sie dać zabić i stracić poziom ?? jeśli ktoś odpala PK to go będe bić bo na tym to polega a jeśli tu jest odpalony tyb za który daje za zabicie gracza poziom to dlaczego mam go nie bic chyba na tym to polega ! ? A jeśli ja z kolega wbije na jakiegoś wara i nie będe sie leczyć i oni mnie zabija 3 razy lub wiecej to oni maja bana tak ? Bo ja to tak rozumie po twoim odpisaniu na mój temat ... TO JEST KOMPLETNIE BEZ SENSU A JEŻELI NIE POTRAFISZ TEGO OGARNĄĆ USUŃ TEN TRYB.
Powrót do góry Go down
SenSei




Liczba postów : 5
Join date : 06/07/2014

BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ... Empty
PisanieTemat: Re: BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ...   BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ... EmptyPon Lip 07, 2014 8:45 am

DOKLADNIE JAK MACIE BANOWAC LUDZI BRONIACYMI SIE PRZED TAKIMI NOBAMI KTORZY SPECIALNIE SIE PODKLADAJA ZEBY ZALATWIC KOMUS BANA TO USUNCIE TE ENFORCE LUB ZA TAKIE COS ZMIEJSZCIE LVL TEJ OSOBIE O 200 NP A NIE BAN NA IP ARKAM ..l.. BY SENSEI

PS:JAK KTOS MNIE LEJE MAM MU SIE DAC ? ALBO NIE WLECE NA WARA JAKIMS 700LVL PADNE 10X I TEZ ZGLOSZE ZE DESKI BYLY ... FUCKING LOGIC
Powrót do góry Go down
SenSei




Liczba postów : 5
Join date : 06/07/2014

BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ... Empty
PisanieTemat: Re: BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ...   BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ... EmptyPon Lip 07, 2014 8:47 am

Przeciez nikt by z desek przy temple nie kozystal gdzie stoi 30typa ... POMYSL TO NIE BOLI
Powrót do góry Go down
Seraventiis

Seraventiis


Liczba postów : 62
Join date : 19/06/2014

BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ... Empty
PisanieTemat: Re: BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ...   BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ... EmptyPon Lip 07, 2014 11:21 am

Ziomeczki, naprawdę, na przykładach wielu ludzi doszedłem do tego, że pisanie do adminów na caps locku, rzeczy typu "pomyśl to nie boli" nie przyniesie wam pożądanych efektów Razz Odzywam się tu, bo chyba potrzebujecie trochę pomocy. Podajcie swoje nicki, sprawę już powiedzmy, że przedstawiliście, nie starajcie się "przekrzykiwać" tylko zachować spokój - wiem, że dostanie bana frustruje - i czekajcie na jeszcze jedną odpowiedź admina.

Od siebie dodam, że naprawdę, może nie przesadzać z tym banowaniem za deski - przynajmniej trochę rzadziej dawać za to permy, w tych mniej toksycznych przypadkach.

Teraz wasz unban będzie zależał od tego, czy admin będzie chciał zrobić sobie pijar łaskawego, czy bezwzględnego. Trzymam za was kciuki, czy coś, żeby graczy nie ubywało.
Powrót do góry Go down
Kappy




Liczba postów : 5
Join date : 06/07/2014

BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ... Empty
PisanieTemat: Re: BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ...   BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ... EmptyPon Lip 07, 2014 4:18 pm

Ale denerwuje mnie coś takiego :/ rozumiem dostac bana na miesac no max usunąć postać ale nie ban na IP... Sad ZA głupie zabicie 3 razy typka który mnie bije Sad

Moja nazwa w grze to Kappy bo pytałeś :p
Powrót do góry Go down
Arkam
Administrator



Liczba postów : 4
Join date : 21/06/2014

BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ... Empty
PisanieTemat: Re: BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ...   BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ... EmptyPon Lip 07, 2014 8:50 pm

dobra, wzruszyłeś mnie
21:48 6143 has been undeleted.
Powrót do góry Go down
Kappy




Liczba postów : 5
Join date : 06/07/2014

BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ... Empty
PisanieTemat: Re: BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ...   BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ... EmptyPon Lip 07, 2014 9:14 pm

Hheheszki Smile Dzieki :d
Powrót do góry Go down
Seraventiis

Seraventiis


Liczba postów : 62
Join date : 19/06/2014

BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ... Empty
PisanieTemat: Re: BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ...   BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ... EmptyWto Lip 08, 2014 2:40 am

Propsy dla Arkama.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ... Empty
PisanieTemat: Re: BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ...   BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ... Empty

Powrót do góry Go down
 
BAN ! ODPISZ I POSTA NIE USUWAJ...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Pytania/Ankiety-
Skocz do: