Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pomocy z expem !

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Serek

Serek


Liczba postów : 3
Join date : 11/07/2014

Pomocy z expem ! Empty
PisanieTemat: Pomocy z expem !   Pomocy z expem ! EmptyPią Lip 11, 2014 9:50 pm

Nie znalazłem poradnika na exp ;c
Ale tak na fast pytanie gdzie expic 600-1k przed rebem bo gram 1h i słabo leci na sayan już xD
Powrót do góry Go down
Seraventiis

Seraventiis


Liczba postów : 62
Join date : 19/06/2014

Pomocy z expem ! Empty
PisanieTemat: Re: Pomocy z expem !   Pomocy z expem ! EmptyPią Lip 11, 2014 9:58 pm

600-1k na Volcano leć. Miej zapas senzu, barrier bandy (Niedługo też pomyśl nad potaras'ami, poradnik na forum), jak zaczynasz, to na początku powoli wybijaj sobie chibi gunso/chibi rocco - potem schodź coraz niżej.
Powrót do góry Go down
Zjarany

Zjarany


Liczba postów : 28
Join date : 22/06/2014
Age : 26

Pomocy z expem ! Empty
PisanieTemat: Re: Pomocy z expem !   Pomocy z expem ! EmptySob Lip 12, 2014 9:06 pm

Nie potrzebnie tracić czas i pieniądze na kupowanie barier bandów wystarczy wpisać barrier Wink i co do expa to jeśli ci chodzi o mobki na jakich expic do 1 k to sa chibie gunsos/gunsos oraz chibie rocco. Na normalny rocco możesz dać rade ale raczej na 1, na 2 - 3 byś raczej padł xd a jeśli chodzi o to na jakiej mapce je znajdziesz to ci powiem ze na większości Wink sorry ale nie znam dokładnie wszystkich map (mylą mi się xD)
Powrót do góry Go down
The Velz

The Velz


Liczba postów : 7
Join date : 12/07/2014

Pomocy z expem ! Empty
PisanieTemat: Re: Pomocy z expem !   Pomocy z expem ! EmptySob Lip 12, 2014 9:38 pm

Jest może jakieś inne expowisko oprocz volcano bo mam tusfula 600lvl i nie daje rady zbytnio na volcano.I najlepiej jeszcze skąd wziąć jakieś dobre eq ?

Nick:The Velz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomocy z expem ! Empty
PisanieTemat: Re: Pomocy z expem !   Pomocy z expem ! Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomocy z expem !
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Pytania/Ankiety-
Skocz do: