Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Skarga na gracza Pro Geno

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Shivter




Liczba postów : 2
Join date : 16/07/2014

Skarga na gracza Pro Geno Empty
PisanieTemat: Skarga na gracza Pro Geno   Skarga na gracza Pro Geno EmptySro Lip 16, 2014 7:50 pm

Witam w tym poscie chcialbym zgłosic jako takie oszustwo wobec mnie. Postanowilem sie wymienic kontami z graczem Pro geno tak sie też stało wymienilismy sie , jednakże dostalem inne informacje dotyczace konta Np ze na tym koncie znajduje sie 150AS(tzn Attack speed) a okazało sie ze jest wyskilowane tylko 87 było mowione tez ze wszystki bonuss spelle sa wykonane a okazało sie ze brakuje Big bang cannon blazing storm delta storm Smile Kontem ktorym sie wymienilem za konto gracza Pro Geno ma nick Saatrix. Prosze o zwrocenie mi mojego konta o nicku Saatrix a graczowi Pro Geno dac ostrzeżenie dziekuje Smile PS: przy wymianie byl Tutor I
Powrót do góry Go down
Seraventiis

Seraventiis


Liczba postów : 62
Join date : 19/06/2014

Skarga na gracza Pro Geno Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na gracza Pro Geno   Skarga na gracza Pro Geno EmptySro Lip 16, 2014 7:52 pm

Na drugi raz skille możesz najzwyczajniej sprawdzić na stronie - [Only admins are allowed to see this link] - wpisujesz nick postaci, a spelle prosisz, żeby Ci pokazał.
Powrót do góry Go down
Shivter




Liczba postów : 2
Join date : 16/07/2014

Skarga na gracza Pro Geno Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na gracza Pro Geno   Skarga na gracza Pro Geno EmptySro Lip 16, 2014 8:07 pm

Niepomyslalem o tym ale okłamał mnie prawda ?
w takim razie chce odzyskac moje konto a niech on wezmie tego swojego gohana..
Powrót do góry Go down
hover1995




Liczba postów : 220
Join date : 27/06/2014

Skarga na gracza Pro Geno Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na gracza Pro Geno   Skarga na gracza Pro Geno EmptyPią Sie 15, 2014 8:44 pm

glu[pis ty
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skarga na gracza Pro Geno Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na gracza Pro Geno   Skarga na gracza Pro Geno Empty

Powrót do góry Go down
 
Skarga na gracza Pro Geno
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Pytania i Problemy-
Skocz do: