Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Droga do New Questa (Poi Quest)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Jezzy

Jezzy


Liczba postów : 26
Join date : 21/06/2014
Age : 24
Skąd : Okolice Ostódy

Droga do New Questa (Poi Quest) Empty
PisanieTemat: Droga do New Questa (Poi Quest)   Droga do New Questa (Poi Quest) EmptyCzw Lip 17, 2014 11:35 pm

Witam, ze względu na to że bardzo dużo graczy nie wie gdzie jest nowy quest, zamierzam pokazać go wam. Za równo chciałbym tez uprzedzić że jest bardzo trudny i najlepiej zebrać dużą ekipę i blokera.

Więc oto droga :

Zaczynamy od temple;
Droga do New Questa (Poi Quest) Dw81lp=>Droga do New Questa (Poi Quest) 8q3fbg=>Droga do New Questa (Poi Quest) 5k7mvo

Gdy pójdziemy według drogi która widnieje powyżej powinniśmy dotrzeć do tego miejsca;
Droga do New Questa (Poi Quest) Gw0wr9
jeżeli dobrze dotarliście to piszecie do npc; hi => thira world (wymagany 1500lvl minimalnie).
Następnie pojawiamy się tutaj;
Droga do New Questa (Poi Quest) Ftwjmz
na obrazku już widnieję strzałka w którą stronę musimy się udać, dodam jeszcze że od razu po tepie rzuca się na nas Fury Rocco. Teraz pokażę wam drogę na mapce;
Droga do New Questa (Poi Quest) Ffzn0c
po drodze spotykamy Kilka Fury Rocco, Kilka Fury Tapionów, Kilka Sederonów, radzę nie brać za dużo na klatę bo Sederony potrafią zaskoczyć za równo jak i Fury Tapiony.
Gdy dojdziemy do końca powinniśmy dotrzeć do tego miejsca;
Droga do New Questa (Poi Quest) Qbrgmu
wchodzimy w obojętnie który tp, możemy wejść spokojnie nic tam nas nie zaskoczy.
Po wejściu do tp pojawiamy się tutaj;
Droga do New Questa (Poi Quest) Bcdrcl
i lecimy w górę tak jak wskazuję strzałka i dochodzimy do następującego room'u.;
Droga do New Questa (Poi Quest) Cs7zaa
Niestety to już koniec, nie robiłem jeszcze tego quest'a, tzn: wszedłem tam z znajomym i na start były 2x Fury Liszki 1x Fury Tapion i 1x Sederon, no i daliśmy radę i w końcu udało się nam dojść do pewnego momentu i był tam Freeza no i padliśmy;p

Pozdrawiam:
- Administrację
- Znajomych
- Dogus 'ia w końcu z nim robiłem tego questa Very Happy
- i Wszystkich Graczy DBNS.

Cześć! Do następnego poradnika !
Powrót do góry Go down
Delano Roose Veelt

Delano Roose Veelt


Liczba postów : 22
Join date : 22/06/2014
Skąd : Lublin

Droga do New Questa (Poi Quest) Empty
PisanieTemat: Re: Droga do New Questa (Poi Quest)   Droga do New Questa (Poi Quest) EmptyPią Lip 18, 2014 6:17 pm

Ładnie fajnie i przejrzyście 10/10 Wink
Powrót do góry Go down
Jezzy

Jezzy


Liczba postów : 26
Join date : 21/06/2014
Age : 24
Skąd : Okolice Ostódy

Droga do New Questa (Poi Quest) Empty
PisanieTemat: Re: Droga do New Questa (Poi Quest)   Droga do New Questa (Poi Quest) EmptyPią Lip 18, 2014 8:53 pm

#Refresh
Chciałbym dodać również że dziś nagrałem i wrzuciłem ten poradnik w wersji Wideo. Oto i on: (https://www.youtube.com/watch?v=rW0iUy5xl0I)

Powrót do góry Go down
Mc Duke

Mc Duke


Liczba postów : 18
Join date : 16/07/2014

Droga do New Questa (Poi Quest) Empty
PisanieTemat: Re: Droga do New Questa (Poi Quest)   Droga do New Questa (Poi Quest) EmptySob Lip 19, 2014 9:37 am

Szybko ogarneliscie droge do new questa Very Happy gz, 10/10 Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Droga do New Questa (Poi Quest) Empty
PisanieTemat: Re: Droga do New Questa (Poi Quest)   Droga do New Questa (Poi Quest) Empty

Powrót do góry Go down
 
Droga do New Questa (Poi Quest)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Power Quest - Pq
» Co to jest Quest czy co???
» Vehemence Quest
» Reborn Quest
» Potaras Quest

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Poradniki-
Skocz do: