Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Power Quest By Jr Jeezy

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Jezzy

Jezzy


Liczba postów : 26
Join date : 21/06/2014
Age : 24
Skąd : Okolice Ostódy

Power Quest By Jr Jeezy   Empty
PisanieTemat: Power Quest By Jr Jeezy    Power Quest By Jr Jeezy   EmptyNie Lip 20, 2014 6:10 pm

Witam, was w moim kolejnym poradniku, dziś mam zamiar wam przedstawić Power Quest (PQ)
Zaczynam od temple, więc oto droga;
Power Quest By Jr Jeezy   FscrhrPower Quest By Jr Jeezy   8q3fbgPower Quest By Jr Jeezy   1mkl19Power Quest By Jr Jeezy   Dkzuft

Gdy dojdziemy zgodnie z drogą która jest przedstawiona powyżej powinniśmy znaleźć się w następującym pomieszczeniu (żeby npc nas teleportował na pq wymagany 250lvl, pq można robić samemu ale nie radzę bo pójdzie duży wast lepiej znaleźć sobie blokera);
Power Quest By Jr Jeezy   Lg6exy
Piszemy : Hi => Yes => Ok , i powinno nas przenieść na quest'a oczywiście jeśli spełniamy wymagania.
Ps. Tego quest'a można robić tyle razy ile się chce i można go robić już przed rebem czyli od razu po rebie będziemy mieć transa odblkokowanego Very Happy

Tutaj łapcie link wideo prezentacji; ( https://www.youtube.com/watch?v=1RYVMmbwchA )



Pozdrawiam:
- Love Fanta !
- Administrację !
- Graczy DBNS !

Cześć! Do następnego poradnika !


Ostatnio zmieniony przez Jezzy dnia Czw Lip 24, 2014 4:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zjarany

Zjarany


Liczba postów : 28
Join date : 22/06/2014
Age : 26

Power Quest By Jr Jeezy   Empty
PisanieTemat: Re: Power Quest By Jr Jeezy    Power Quest By Jr Jeezy   EmptyNie Lip 20, 2014 7:28 pm

Nie potrzebnie się wysilałeś, to już 3 poradnik na temat pq nie wiem po co tyle tego robicie to tylko moim zdaniem zasyfia dział z poradnikami, tak samo był już filmik i poradnik ss'owy. Co do filmiku to się dziwnie zacina, a i jeszcze łatwiej jest po prostu kupić z 100 senzu i przebiec tego questa na barrierze, niż szukać a nawet czasami płacić za bloka, na 400 lvl samemu może być trudno ale tak już na 500 powinno się dawać rade przebiec na barrierze i spamując senzu :d
Powrót do góry Go down
Jezzy

Jezzy


Liczba postów : 26
Join date : 21/06/2014
Age : 24
Skąd : Okolice Ostódy

Power Quest By Jr Jeezy   Empty
PisanieTemat: Re: Power Quest By Jr Jeezy    Power Quest By Jr Jeezy   EmptyNie Lip 20, 2014 8:00 pm

@Up
Nie wiem gdzie widzisz jakiekolwiek zacięcia ale ok, każdy może wyrazić swoje zdanie. Ja to nagrywam by przedstawić tego quest'a w moim wykonaniu. Można przebiec ale jeśli ktoś ma znajomego high-lvl to za free ma blokera to wiesz.
Powrót do góry Go down
Zjarany

Zjarany


Liczba postów : 28
Join date : 22/06/2014
Age : 26

Power Quest By Jr Jeezy   Empty
PisanieTemat: Re: Power Quest By Jr Jeezy    Power Quest By Jr Jeezy   EmptyNie Lip 20, 2014 8:34 pm

hehe teraz już jest spoko nie zacina się, nie wiem czemu tak było :d a ta rada była własnie dla tych co nie maja "znajomego high-lvl" i jak sobie najlepiej z tym poradzić, poradniki są dla ludzi którzy nie znają się na rzeczach lub newbie czyli każda rada jest dobra i nie każdy ma "znajomego high-lvl" to wiesz...
Powrót do góry Go down
Mystic




Liczba postów : 8
Join date : 21/05/2014

Power Quest By Jr Jeezy   Empty
PisanieTemat: Re: Power Quest By Jr Jeezy    Power Quest By Jr Jeezy   EmptySro Lip 30, 2014 3:52 am

Bez sensu poradnik. Poradnikow na temat PQ jest juz z 5-.-
Powrót do góry Go down
SSG

SSG


Liczba postów : 22
Join date : 17/05/2014
Skąd : Trzebiatów

Power Quest By Jr Jeezy   Empty
PisanieTemat: Re: Power Quest By Jr Jeezy    Power Quest By Jr Jeezy   EmptySro Lip 30, 2014 7:31 am

Ja pierwszy robiłem poradnik na Power Quest nie ogarniam po co inni robili...
Powrót do góry Go down
Jezzy

Jezzy


Liczba postów : 26
Join date : 21/06/2014
Age : 24
Skąd : Okolice Ostódy

Power Quest By Jr Jeezy   Empty
PisanieTemat: Re: Power Quest By Jr Jeezy    Power Quest By Jr Jeezy   EmptySro Lip 30, 2014 1:47 pm

Drogi SSG, ja zrobiłem ten poradnik ponieważ lubię pomagać i tak poza tym nudziło mi się. Po prostu ja robię poradniki nawet które już były ale chce je pokazać w swoim wydaniu.
Powrót do góry Go down
hover1995




Liczba postów : 220
Join date : 27/06/2014

Power Quest By Jr Jeezy   Empty
PisanieTemat: Re: Power Quest By Jr Jeezy    Power Quest By Jr Jeezy   EmptyPon Sie 04, 2014 4:15 pm

Fajnie przyda sie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Power Quest By Jr Jeezy   Empty
PisanieTemat: Re: Power Quest By Jr Jeezy    Power Quest By Jr Jeezy   Empty

Powrót do góry Go down
 
Power Quest By Jr Jeezy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Super Power Quest By Jr Jeezy
» Legendary Power Quest By Jr Jeezy
» Power Quest - Pq
» Legendary Power Quest
» Vehemence Power Quest By Jr Jezzy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Poradniki-
Skocz do: