Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kosmiczni Wojownicy

Go down 
2 posters

Czy zgodziłeś się zagrać
tak
Kosmiczni Wojownicy Vote_lcap50%Kosmiczni Wojownicy Vote_rcap
 50% [ 1 ]
nie
Kosmiczni Wojownicy Vote_lcap50%Kosmiczni Wojownicy Vote_rcap
 50% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 2
 

AutorWiadomość
willson




Liczba postów : 2
Join date : 21/07/2014

Kosmiczni Wojownicy Empty
PisanieTemat: Kosmiczni Wojownicy   Kosmiczni Wojownicy EmptyPon Lip 21, 2014 6:10 pm

Witam. Pragnę wam zaprezentować przeglądarkową gre w uniwersum Dragon Balla jest to znakomita odskocznia od tego wspaniałego ots (dbns) na którym sam gram i bardzo mnie wciąga ale czasem potrzeba odmienności. A więc w grze Kosmiczni wojownicy stajemy się vegetą lub goku i przemierzamy fabułe ich oczami (aktualnie w grze jest 300 lokacji ale czły czas są dodawane nowe). Przemierzamy fabułe swoim bohaterem od zwykłego db do db AF rejestrując się na tym linku : http://www.kosmiczni.pl/register.php?r=399595 zyskacie możliwość lepszego startu tzn po osiągnięciu 100 lvla piszcie do mnie nick: willson a ja wyślę wam pare użytecznych rzeczy takich jak stroje lub symbole, buty i rękawice. Zapraszam do wspólnej gry polecam S5 lub S9 Very Happy
Ps: wbicie 100 lvla zajmie pare dni jeśli chcecie porad piszcie na S5 nick Willson


Kosmiczni Wojownicy Big
Powrót do góry Go down
willson




Liczba postów : 2
Join date : 21/07/2014

Kosmiczni Wojownicy Empty
PisanieTemat: Re: Kosmiczni Wojownicy   Kosmiczni Wojownicy EmptyPon Lip 21, 2014 6:18 pm

Nie musicie kopiować linku wystarczy kliknąć na sygnaturke Smile
Powrót do góry Go down
Jezzy

Jezzy


Liczba postów : 26
Join date : 21/06/2014
Age : 24
Skąd : Okolice Ostódy

Kosmiczni Wojownicy Empty
PisanieTemat: Re: Kosmiczni Wojownicy   Kosmiczni Wojownicy EmptyPon Lip 21, 2014 9:15 pm

To jest dział Poradniki, prosiłbym o przeniesienie tego tematu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kosmiczni Wojownicy Empty
PisanieTemat: Re: Kosmiczni Wojownicy   Kosmiczni Wojownicy Empty

Powrót do góry Go down
 
Kosmiczni Wojownicy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Poradniki-
Skocz do: