Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Aio Medium/Fury Legs Quest By Jr Jezzy

Go down 
AutorWiadomość
Jezzy

Jezzy


Liczba postów : 26
Join date : 21/06/2014
Age : 24
Skąd : Okolice Ostódy

Aio Medium/Fury Legs Quest By Jr Jezzy Empty
PisanieTemat: Aio Medium/Fury Legs Quest By Jr Jezzy   Aio Medium/Fury Legs Quest By Jr Jezzy EmptyCzw Lip 24, 2014 7:51 pm

Witam, was w moim kolejnym poradniku, dziś mam zamiar wam przedstawić Aio Medium/Fury Legs Quest.
Zaczynam więc od początkowego miejsca na pandia tam gdzie przeniesie nas maszyna;
Aio Medium/Fury Legs Quest By Jr Jezzy 3r9fffAio Medium/Fury Legs Quest By Jr Jezzy 3pontiAio Medium/Fury Legs Quest By Jr Jezzy X1cx8lAio Medium/Fury Legs Quest By Jr Jezzy I7lww6Aio Medium/Fury Legs Quest By Jr Jezzy ChopyAio Medium/Fury Legs Quest By Jr Jezzy 0svev9Aio Medium/Fury Legs Quest By Jr Jezzy GtkobkAio Medium/Fury Legs Quest By Jr Jezzy Xe8jub
.....................................................(Tutaj schodzimy
......................................................schodami w dół)
Ps. Widzicie na przed ostatnim ss tam na końcu jak dojdziecie to są schody ostrzegam że jak wejdziecie na górę to zaraz zbiegają się fury tapiony i macie na klatę 4x fury tapiony więc radzę je schodkować Very Happy Góra => Czar => Dół. Bo fury tapion potrafią nie raz zaskoczyć z dmg. Very Happy

Jeżeli udaliście się według drogi która widnieje powyżej powinniście dotrzeć do tego room'u który jest poniżej na screen'ie. (Żeby wejść na quest'a trzeba 2 osób i musimy klikać trumnę 'pokazanę na ss' dźwignia nic nie robi)
Aio Medium/Fury Legs Quest By Jr Jezzy Jg7quq

Tutaj łapcie link wideo prezentacji; ( https://www.youtube.com/watch?v=Zj-jZ69h_zs&list=UUEzDr8JbEVeDXFN-sHftdKw )

Przepraszam na filmie zapomniałem kompletnie dodać że to jest również quest na Fury Legs'y kompletnie mi wyleciało to z głowy. Ogólnie jeszcze mi się coś montaż filmiku zjeb*ł, Przepraszam jeszcze raz.


Pozdrawiam:
- Kiperlana !
- Administrację !
- Graczy DBNS !

Cześć! Do następnego poradnika !
Powrót do góry Go down
 
Aio Medium/Fury Legs Quest By Jr Jezzy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Quest Aio medium / Fury Legs
» Vehemence Power Quest By Jr Jezzy
» Super C17 Legs
» Aio medium/Blessy
» Vehemence Quest

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Poradniki-
Skocz do: