Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Anni Quest RockGard

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Jezzy

Jezzy


Liczba postów : 26
Join date : 21/06/2014
Age : 24
Skąd : Okolice Ostódy

Anni Quest RockGard Empty
PisanieTemat: Anni Quest RockGard   Anni Quest RockGard EmptyCzw Lip 24, 2014 8:48 pm

Witam, was w moim kolejnym poradniku, dziś mam zamiar wam przedstawić nietypowy poradnik a dokładniej Anni Quest w Rockgardzie. Postanowiłem napisać owy poradnik bo zauważyłem jak pewien gracz napisał na forum że nie ma poradnika na Samurai (Anni Quest).
Zaczynam więc od początkowego miejsca;
Anni Quest RockGard Yo4cyaAnni Quest RockGard 63cts1Anni Quest RockGard FawhyoAnni Quest RockGard 1gkrkcAnni Quest RockGard Bhyf4mAnni Quest RockGard 9rhqp6
Zapewne zastanawiacie się jak dojść do zejścia w przed ostatnim screenshot'cie. Więc tak w niektórych miejscach można przechodzić przez ściany;
Anni Quest RockGard N5jhex

Jeżeli udaliście się według drogi która widnieje powyżej powinniście dotrzeć do następującego room'u;
Anni Quest RockGard Oceq1i
Na Quest'a potrzeba 4 osoby i najlepiej mieć 600lvl+, gdy tylko wejdziemy na quest'a każdy z uczestników jest w oddzielnej alejce i musi zabić Fury Rocco następnie jest teleport i tam trzeba zabić kilka Galactic Warriorów i potem następny teleport i już nagroda.


Tutaj łapcie link wideo prezentacji; ( Niestety nie mam filmiku jak przechodzę tego quest'a ale wiem co i jak tam jest bo kiedyś jak byłem jeszcze moim Gohanem 'Jr Jezzy' w rocku to miałem 1000lvl i zrobiłem te anni, lecz dla Was postaram się wbić tym Vegetą wystarczający lvl i uzbieram ekipę i zrobię tego quest'a. Za niedługo zrobię edit postu i dodam link do filmiku )


BONUS! 8 GOLD'A

Anni Quest RockGard Yo4cyaAnni Quest RockGard 138l00Anni Quest RockGard 7mypd4Anni Quest RockGard Iv3ssi
Tak jak widac na ostatnim ss, wchodzimy na samą górę lewej wieży i jak będziemy na samej górze to przechodzimy tak jakby w powietrzu;
Anni Quest RockGard 1adwir
Gdy przejdziemy schodzimy na sam dół prawej wieży i oto nagroda;
Anni Quest RockGard Wrlad4


Pozdrawiam:
- Administrację !
- Graczy DBNS !

Cześć! Do następnego poradnika !
Powrót do góry Go down
Kopec993




Liczba postów : 17
Join date : 17/07/2014

Anni Quest RockGard Empty
PisanieTemat: Re: Anni Quest RockGard   Anni Quest RockGard EmptyPią Lip 25, 2014 1:09 pm

Podaj jakie nagrody z questa.
Powrót do góry Go down
Jezzy

Jezzy


Liczba postów : 26
Join date : 21/06/2014
Age : 24
Skąd : Okolice Ostódy

Anni Quest RockGard Empty
PisanieTemat: Re: Anni Quest RockGard   Anni Quest RockGard EmptyPią Lip 25, 2014 1:16 pm

@Up
1 item z Samurai Set'a. Z tego co pamiętam zbroja chyba dawała Attack Speed'a, spodnie Sword Fighting i tamten 3 item co dawał to nei wiem
Powrót do góry Go down
Mc Duke

Mc Duke


Liczba postów : 18
Join date : 16/07/2014

Anni Quest RockGard Empty
PisanieTemat: Re: Anni Quest RockGard   Anni Quest RockGard EmptyPią Lip 25, 2014 2:39 pm

Helm as, zbroja str, legi sworda, buty str i sworda Smile


@edit

buty 4% ki attack Smile


Ostatnio zmieniony przez Mc Duke dnia Pią Lip 25, 2014 6:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Dear Agony

Dear Agony


Liczba postów : 5
Join date : 12/07/2014

Anni Quest RockGard Empty
PisanieTemat: Re: Anni Quest RockGard   Anni Quest RockGard EmptyPią Lip 25, 2014 5:16 pm

@up Buty +4% Ki attack ze spelli jak już. Poradnik spoko 9/10 ( dlatego że nie znasz nagród z questa ).
Powrót do góry Go down
hover1995




Liczba postów : 220
Join date : 27/06/2014

Anni Quest RockGard Empty
PisanieTemat: Re: Anni Quest RockGard   Anni Quest RockGard EmptySob Lip 26, 2014 7:45 pm

Napewno poczatkujacym sie przyda Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Anni Quest RockGard Empty
PisanieTemat: Re: Anni Quest RockGard   Anni Quest RockGard Empty

Powrót do góry Go down
 
Anni Quest RockGard
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Vehemence Quest
» Mystic Set Quest
» Potaras Quest
» Power Quest - Pq
» Co to jest Quest czy co???

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Poradniki-
Skocz do: