Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pomysł Domki

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
SSG

SSG


Liczba postów : 22
Join date : 17/05/2014
Skąd : Trzebiatów

Pomysł Domki Empty
PisanieTemat: Pomysł Domki   Pomysł Domki EmptySro Lip 30, 2014 6:10 pm

Cześć.Chciał bym aby Administracja dodała z 20 domków Razz ja sam chce kupić domek ale gracze którzy mają domek nie są aktywni lub nie grają a zajmują domki (sam się przekonałem gdyż stoję w temple już 3 dni i nikt nie ma na sprzedaż albo chcą 10k golda,tylko 2 osoba chciały sprzedać a domków jest chyba 35) Nowe domki mogły by się znajdować na różnych wyspach (wtedy było by coś nowego i nie ściągniętego z innych Dragon Ball'i ( Smile ale można było by też dodać nowe miasto w którym były by same domki no i może dodać tam kilka npc (to już zależy od Świrusa lub Arkama nie wiem kto robi mapki) Very Happy aa Świrus lub Arkam róbcie co 2 tygodnie czystki domków polegające na wywaleniu graczy z domków (tych graczy którzy się nie logują) myślę że spodobał się wam mój pomysł  king 
Powrót do góry Go down
Matta




Liczba postów : 13
Join date : 28/07/2014

Pomysł Domki Empty
PisanieTemat: Re: Pomysł Domki   Pomysł Domki EmptySro Lip 30, 2014 7:33 pm

Jeżeli chodzi o nowe domki jestem na tak, im większa mapa serwera tym lepsza. Jednak co do czyszczenia po tak krótkim czasie zdecydowanie jestem na nie, jeżeli ty byś wyjechał na wakacje i by cb nie było przez jakiś czas, wracasz i doznajesz szoku bo domek za który zapłaciłeś np 10k golda już nie jest twój ...
Powrót do góry Go down
hover1995




Liczba postów : 220
Join date : 27/06/2014

Pomysł Domki Empty
PisanieTemat: Re: Pomysł Domki   Pomysł Domki EmptySro Lip 30, 2014 8:59 pm

yep nie oplaca sie jedynie to mozna wprowadzic system czynszow / co miesiac np wplacic te 10g .;P
Powrót do góry Go down
Krasnet




Liczba postów : 3
Join date : 29/07/2014
Age : 27
Skąd : Lębork

Pomysł Domki Empty
PisanieTemat: Re: Pomysł Domki   Pomysł Domki EmptySro Lip 30, 2014 9:30 pm

nie lepiej zrobic tpka w ktorym bd same domki ? wille /domki / domki z ogrodkami itp ?
Powrót do góry Go down
SSG

SSG


Liczba postów : 22
Join date : 17/05/2014
Skąd : Trzebiatów

Pomysł Domki Empty
PisanieTemat: Re: Pomysł Domki   Pomysł Domki EmptyCzw Lip 31, 2014 7:07 am

Matta niestety sam padłem "ofiarą" czyszczenia domków,straciłem mój cały dorobek :/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomysł Domki Empty
PisanieTemat: Re: Pomysł Domki   Pomysł Domki Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomysł Domki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pomysł na Bota
» Pomysł z Esco

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Pomysły-
Skocz do: