Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Squbany

Squbany


Liczba postów : 5
Join date : 06/08/2014

ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! Empty
PisanieTemat: ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!   ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! EmptySro Sie 06, 2014 5:40 pm

Kiedyś się wymieniłem za konto ja dałem konto Kill For Skill a on mi Dał Squbany Raffus a teraz sie neimoge zalogowac....  co jest do cholery odzyskal przez r keya blagam zajmij sie ta sprawa mialem 1.8k lvl 142 attack speed bardzo dobre eq .... błagam zajmij się tą sprawą FAST!! chce konto i itemki odzyskac.... wiem all co mialem! niedokladnie ale miejwiecej fast... ODPISZ ARKAM ALBO KTOS JPR>.....
Powrót do góry Go down
Squbany

Squbany


Liczba postów : 5
Join date : 06/08/2014

ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!   ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! EmptyPią Sie 08, 2014 8:32 pm

Odpisz no kur..
Powrót do góry Go down
Mrasny




Liczba postów : 4
Join date : 08/08/2014

ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!   ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! EmptyPią Sie 08, 2014 9:46 pm

Mi zajebali 1,6k picka zajebiste eq nick small batters ale tak zawny "Taki tam fanto" też oszukał przy wymianie i na mojego posta arkam też nie odpisuje ;]
Powrót do góry Go down
Gal Anonim




Liczba postów : 4
Join date : 07/08/2014

ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!   ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! EmptyPią Sie 08, 2014 10:29 pm

Administrator tworzy nowe forum ,którym będą się zajmować. Niejednokrotnie głosił,że na tym już nie przesiaduje nikt. Jutro na accmakerze zostanie podany link do nowego forum.
Powrót do góry Go down
hover1995




Liczba postów : 220
Join date : 27/06/2014

ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!   ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! EmptySob Sie 09, 2014 8:37 am

Tak to jest jak sie kupuje konto z r-keyem, pozatym nie widzialem tu admina od miesiaca na forum wiec. . nic nie odzyskasz
Powrót do góry Go down
Squbany

Squbany


Liczba postów : 5
Join date : 06/08/2014

ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!   ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! EmptyNie Sie 10, 2014 8:52 am

EHh to co to za forum i poco one jest...
Powrót do góry Go down
hover1995




Liczba postów : 220
Join date : 27/06/2014

ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!   ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! EmptyNie Sie 10, 2014 9:12 am

nwm sam ;d
Powrót do góry Go down
Squbany

Squbany


Liczba postów : 5
Join date : 06/08/2014

ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!   ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! EmptyNie Sie 10, 2014 10:22 pm

niech zrobia nowe jak najszzybciej :PP
Powrót do góry Go down
hover1995




Liczba postów : 220
Join date : 27/06/2014

ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!   ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! EmptyNie Sie 10, 2014 11:03 pm

niby cos robia
Powrót do góry Go down
Gal Anonim




Liczba postów : 4
Join date : 07/08/2014

ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!   ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! EmptyPon Sie 11, 2014 10:14 am

Squbany nie pisz to się nie odzywaj ,prawdopodobnie jeszcze dzisiaj będzie nowe Forum.
Powrót do góry Go down
hover1995




Liczba postów : 220
Join date : 27/06/2014

ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!   ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! EmptyPon Sie 11, 2014 12:11 pm

yep ;Pp
Powrót do góry Go down
cannon




Liczba postów : 12
Join date : 12/06/2014

ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!   ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! EmptyWto Sie 12, 2014 2:30 am

proste nie zamieniajcie się kontami proste !!!!!!
Powrót do góry Go down
hover1995




Liczba postów : 220
Join date : 27/06/2014

ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!   ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! EmptyWto Sie 12, 2014 9:16 am

^jw
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!   ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!! Empty

Powrót do góry Go down
 
ARKAM OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Arkam porażka życiowa
» Oszustwo Delete
» Oszustwo dbns jeszcze raz wrzucam caly filmik

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Pytania i Problemy-
Skocz do: