Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Problem z Mystic Chou

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Malek13




Liczba postów : 2
Join date : 12/08/2014

Problem z Mystic Chou  Empty
PisanieTemat: Problem z Mystic Chou    Problem z Mystic Chou  EmptyWto Sie 12, 2014 3:36 pm

Witam otóż mam problem z questem Mystic Chou Maretsugeki. Zgodnie z poradnikiem zrobiłem 2 dźwignie i wybrałem się z ekipą na ostatnia jednak tylko mi nie zaliczyło questa. Na poradniku pisze żeby nie stawać na samej górze i tak zrobiłem jednak to mi go nie zaliczyło. Dwóm graczom którzy to ze mną robili zaliczyło poszedłem razem z nimi po maskę jednak jej nie mogłem odebrać i oni na dzień dzisiejszy cieszą się z czaru ja niestety nie. Próbowałem z innymi ekipami z 3 razy jednak pisało że ktoś ma done wychodziło że to ja ponieważ brali inną osobe i się im udawało. Myślę że to może być jakiś bug lub coś w tym stylu. I teraz pytanie czy dało by radę coś z tym zrobić albo zresetować mi questa abym miał go od nowa? Prosze o szybką pomoc !
Powrót do góry Go down
fastperson




Liczba postów : 3
Join date : 11/08/2014

Problem z Mystic Chou  Empty
PisanieTemat: Re: Problem z Mystic Chou    Problem z Mystic Chou  EmptyWto Sie 12, 2014 4:01 pm

Tak, bug jest taki ze Czar/Maske dostaje osoba która stanie na ostatniej kratce czyli 3-ciej, mialem to samo, zebralem ponownie 3 osoby stanelem na samym dole na 3-ciej i mialem czar oraz maske.
Powrót do góry Go down
Malek13




Liczba postów : 2
Join date : 12/08/2014

Problem z Mystic Chou  Empty
PisanieTemat: Re: Problem z Mystic Chou    Problem z Mystic Chou  EmptyWto Sie 12, 2014 5:20 pm

Próbowałem 10min temu stałem na samym dole nie zaliczyło pisało że ktoś ma done i to byłem ja bo znowu znaleźli typa i zrobili :-)
Powrót do góry Go down
hover1995




Liczba postów : 220
Join date : 27/06/2014

Problem z Mystic Chou  Empty
PisanieTemat: Re: Problem z Mystic Chou    Problem z Mystic Chou  EmptyWto Sie 12, 2014 5:53 pm

Probuj dalej
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Problem z Mystic Chou  Empty
PisanieTemat: Re: Problem z Mystic Chou    Problem z Mystic Chou  Empty

Powrót do góry Go down
 
Problem z Mystic Chou
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» PROBLEM Z MYSTIC CHOU
» Mystic Chou Maretsugeki
» Problem sms shop!!
» Chou maretsugeki quest
» Problem Sagi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Pytania i Problemy-
Skocz do: