Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Miała być wymiana,a doszło do kradzieży.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Karic




Liczba postów : 1
Join date : 15/08/2014

Miała być wymiana,a doszło do kradzieży. Empty
PisanieTemat: Miała być wymiana,a doszło do kradzieży.   Miała być wymiana,a doszło do kradzieży. EmptyPią Sie 15, 2014 7:45 pm

Witam całą administracje DBNS.

Zwracam się z prośbą o delete mojego chara nick Karic - Janemba po VPQ
Miałem się zamienić konto za doładowanie/punkty w shop'ie z graczem o nicku Szpontnik Czerwony.
Miałem mu dać x2 konta za kod. Lecz ten o to złodziej,bo inaczej go teraz nazwać nie można. Chciał,żebym dał mu jedno konto na zabezpieczenie,a on miał mi dać kod. Później po transakcji miałem mu podać drugie konto. Lecz do tego nie doszło, gdyż wyżej wymieniony gracz
mnie oszukał i gdy dostał jedno konto to zaczął mnie ignorować i nie odpisywać.
Co do konta to mogę napisać,ze było zarejestrowane na email [Only admins are allowed to see this link] bez aktywnego r keya.
Jako dowód,że do tej transakcji miało dojść dołączam ss. I mam nadzieję,że sprawca odpowie za to ze jest wychowany na złodzieja i nie będzie miał żadnej korzyści z mojej postaci i zostanie ona usunięta.

1.
ww w.iv.pl/images/20269240131212112469.jpg

2.
ww w.iv.pl/images/66879608485186604139.jpg


Ostatnio zmieniony przez Karic dnia Sob Sie 16, 2014 8:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
hover1995




Liczba postów : 220
Join date : 27/06/2014

Miała być wymiana,a doszło do kradzieży. Empty
PisanieTemat: Re: Miała być wymiana,a doszło do kradzieży.   Miała być wymiana,a doszło do kradzieży. EmptyPią Sie 15, 2014 8:20 pm

podaj ssy ze spacja zeby zobaczyc
Powrót do góry Go down
 
Miała być wymiana,a doszło do kradzieży.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Pytania i Problemy-
Skocz do: