Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Odwołanie ban [Czufulu]

Go down 
AutorWiadomość
piszczacy07




Liczba postów : 1
Join date : 18/08/2014
Age : 31

Odwołanie ban [Czufulu] Empty
PisanieTemat: Odwołanie ban [Czufulu]   Odwołanie ban [Czufulu] EmptyWto Sie 19, 2014 6:57 pm

Witam, dostałem niesłusznego bana, bez przesady. Jakieś dzieci pobrane na tutorów co mają po 15-16 lat, zresztą ponad połowa serwera to zapewne dzieci 10-16 lat choć poznałem paru normalnych ogarniętych ludzi w wieku 18+, którzy czerpią przyjemność z gry i wiedzą czym jest sprawiedliwość (jeśli chodzi o sprawiedliwość na serwerze, to  powinno to pójść do poprawki, Tak samo bugi, jeśli ludzie piszą wam o bugach to powinniście na to reagować, ten serwer polega na samych prostych skryptach, których napisanie zajmuje dosłownie góra 2-3 dni, jeżeli ludzie piszą wam, że są bugi to powinniście się za nie natychmiast wziąć, a jeśli nie potraficie naprawić bugów, to nie powinniście się brać wogóle za prowadzenie serwera, Tak jestem skrypterem i pracowałem m.in. nad silnikiem WoDBO, czyli pierwszego ots'a o tematyce dragon ball, do tej pory utrzymuje kontakty z ludźmi, z którymi wtedy pracowałem, możecie mi zarzucać, że kłamię ale wystarczy, że ja wiem swoje i akurat na skryptach znam się świetnie). A teraz przejdę do bana, bo poznałem paru fajnych ludzi, z którymi dobrze mi się tutaj gra. Bana dostałem za to, że chciałem kupić Demonic Essence. Nie wiedziałem, że jeśli piszę się "Kupie [to i to]" (w moim przypadku demonic essence) to dostane bana za spam, są ludzie, którzy spamują i to na potęgę, a co do bana to bez przesady że pierwszy ban w życiu i w dodatku na tydzień, to za deski jest na tydzień, ale nie za jakiś żałosny "spam", do którego się nie przyznaję. Oto screen:

[Only admins are allowed to see this link]
Powrót do góry Go down
 
Odwołanie ban [Czufulu]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Odwołanie Ban [Bystrzak]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Pytania i Problemy-
Skocz do: