Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail

Go down 
+3
kupsztil1
Mochicz
Jestem Boski
7 posters
AutorWiadomość
Jestem Boski




Liczba postów : 8
Join date : 20/06/2014

Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  Empty
PisanieTemat: Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail    Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  EmptyPon Lip 21, 2014 10:46 pm

jak chce wyslac haslo na e-mail wyskakuje mi takie coś


[Only admins are allowed to see this link]


Prosze o Pomoc Pisać w Temacie
Powrót do góry Go down
Mochicz




Liczba postów : 3
Join date : 21/07/2014

Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  Empty
PisanieTemat: Re: Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail    Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  EmptyWto Lip 22, 2014 11:47 am

Mam ten sam problem.
Powrót do góry Go down
Jestem Boski




Liczba postów : 8
Join date : 20/06/2014

Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  Empty
PisanieTemat: Re: Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail    Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  EmptyWto Lip 22, 2014 11:51 am

Nie wiem kto to zrobił i nie wiem skąd znał hasło lub e-mail ale sie dowiem a admini nic z tym nie robią jak widać
Powrót do góry Go down
kupsztil1




Liczba postów : 5
Join date : 10/07/2014

Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  Empty
PisanieTemat: Re: Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail    Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  EmptyWto Lip 22, 2014 3:28 pm

Po naszym warze ci ktoś ukradł konto?
Powrót do góry Go down
Jestem Boski




Liczba postów : 8
Join date : 20/06/2014

Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  Empty
PisanieTemat: Re: Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail    Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  EmptyWto Lip 22, 2014 5:27 pm

Tak w temple miałem wara w trakcie wylogowało mnie i jak chciałem wejść pisało invalid name i nic nie mogłem zrobić i prosze adminów żeby naprawili bład z odzyskaniem hasła na e-mail bo to bez sensu nie moge odzyskac konta dopuki tego nie naprawia...
Powrót do góry Go down
kupsztil1




Liczba postów : 5
Join date : 10/07/2014

Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  Empty
PisanieTemat: Re: Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail    Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  EmptyWto Lip 22, 2014 5:44 pm

Here Psycho:D
Powrót do góry Go down
Jestem Boski




Liczba postów : 8
Join date : 20/06/2014

Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  Empty
PisanieTemat: Re: Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail    Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  EmptyWto Lip 22, 2014 8:55 pm

Siemka Psycho :C
Powrót do góry Go down
sosiernik




Liczba postów : 7
Join date : 28/06/2014

Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  Empty
PisanieTemat: Re: Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail    Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  EmptySro Lip 23, 2014 9:59 am

dołączam się do tego, że trzeba to naprawić, ponieważ mnie też okradziono :]
Powrót do góry Go down
Jestem Boski




Liczba postów : 8
Join date : 20/06/2014

Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  Empty
PisanieTemat: Re: Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail    Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  EmptySro Lip 23, 2014 11:28 am

no właśnie ale jak widać ten problem z odzyskaniem hasła na e-mail jest juz ponad pare miesiecy i nic z tym nie robia to nie wiem co juz da sie zrobic....
Powrót do góry Go down
Squbany

Squbany


Liczba postów : 5
Join date : 06/08/2014

Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  Empty
PisanieTemat: Re: Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail    Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  EmptySro Sie 06, 2014 6:09 pm

Ja mam podobna sytuacje wymienilem sie z typem charami juz kieys wbilem 1.8k lvl wchuj eq dobrego wchuj ethernale +2 assasiny itp strong kabnito shirty a tu kurwa nagle da sie przez r key odzyskiwac i kruwa chuj niema japierdole admin chce zebys sie zemna skotaktowal napisz mi na forum podaj ci skype albo fb ! FAST
Powrót do góry Go down
hover1995




Liczba postów : 220
Join date : 27/06/2014

Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  Empty
PisanieTemat: Re: Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail    Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  EmptyCzw Sie 07, 2014 8:41 am

trudnol Smile
Powrót do góry Go down
Leriodos




Liczba postów : 10
Join date : 31/07/2014

Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  Empty
PisanieTemat: Re: Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail    Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  EmptyCzw Sie 07, 2014 8:18 pm

Wszelkie pretensje pisz do Arkama, ma  skype  shadow.piotr lub shadow.piotrek
Trzeba mieć mocne hasło: [Only admins are allowed to see this link]


Ostatnio zmieniony przez Leriodos dnia Pon Lip 30, 2018 10:18 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
hover1995




Liczba postów : 220
Join date : 27/06/2014

Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  Empty
PisanieTemat: Re: Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail    Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  EmptyPią Sie 15, 2014 8:33 pm

pisz pisz mozeci sie uda
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  Empty
PisanieTemat: Re: Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail    Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail  Empty

Powrót do góry Go down
 
Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Odzyskiwanie hasla
» STRACONE KONTO
» To jest rozmowa z graczem który ukradł mi konto ;]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Pytania i Problemy-
Skocz do: