Dragon Ball :: Destination
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 STRACONE KONTO

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
fastperson




Liczba postów : 3
Join date : 11/08/2014

STRACONE KONTO  Empty
PisanieTemat: STRACONE KONTO    STRACONE KONTO  EmptyWto Sie 12, 2014 12:17 pm

Wchodzę dzisiaj na serwer gram sobie normalnie, nagle mnie wylogowało, probuje sie logowac na stronie wszystko pozmieniane, wchodze na email tak samo zmieniony, konto ma nagle rkeya, a wczesniej nie mialo haha...  a jest to mozliwe przez to: db-newstory.forumpl.net/t491-poradnik-elfbot    , jakis wirus i tyle mam po koncie, admini powinni odrazu uswac takie tematy, a ja tez zrobilem blad bo w to wszedlem, chcialbym odzyskac swoja postac jezeli jest to mozliwe 1,8k lvl nick Fastperson  , mam nawet ssy z tego konta jezeli byly by potrzebne, prosze o odpowiedz !
Powrót do góry Go down
hover1995




Liczba postów : 220
Join date : 27/06/2014

STRACONE KONTO  Empty
PisanieTemat: Re: STRACONE KONTO    STRACONE KONTO  EmptyWto Sie 12, 2014 12:32 pm

Haha chciales elfbota masz zaswoje btw. trzeba bylo napisac post "szukam elfbota" to bym ci ogarnal Smile a nie z jakies niezaufanych stron sciagasz
Powrót do góry Go down
fastperson




Liczba postów : 3
Join date : 11/08/2014

STRACONE KONTO  Empty
PisanieTemat: Re: STRACONE KONTO    STRACONE KONTO  EmptyWto Sie 12, 2014 12:44 pm

Dobra to jest juz nie wazne, po prostu tutaj chyba nikt nie zyje z Administacji zeby pousuwac takie posty odrazu...
Powrót do góry Go down
hover1995




Liczba postów : 220
Join date : 27/06/2014

STRACONE KONTO  Empty
PisanieTemat: Re: STRACONE KONTO    STRACONE KONTO  EmptyPią Sie 15, 2014 8:30 pm

no raczej
Powrót do góry Go down
Sponsored content





STRACONE KONTO  Empty
PisanieTemat: Re: STRACONE KONTO    STRACONE KONTO  Empty

Powrót do góry Go down
 
STRACONE KONTO
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» To jest rozmowa z graczem który ukradł mi konto ;]
» Ukradziono mi konto dziś o 23:30 wylogowalo mnie i nie moglem zmienic hasla ani wyslac hasla na e-mail

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball :: Destination :: Dragon Ball New Story :: Pytania i Problemy-
Skocz do: